Reklama

O tych związkach Demi Rose było głośno! Teraz jest sama?!

Demi Rose to piękna, brytyjska modelka, która sprawia, że serca wielu mężczyzn biją mocniej. Ona jednak obecnie cieszy się wolnością, chociaż miała w swoim życiu dwa poważne związki. Kto zawrócił w głowie pięknej Demi Rose?

Kim jest Demi Rose?

Demi Rose nieustannie zachwyca swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Modelka, która specjalizuje się w prezentowaniu bielizny i strojów kąpielowych, robi w Anglii wielką karierę. 

Nic w tym dziwnego, wielu uważa, że 26-latka ma ciało niemal idealne. 

Można by się spodziewać, że Demi przebiera w ofertach związku i nie narzeka na brak zainteresowania wśród płci przeciwnej. 

Jednak piękna Rose wciąż jest sama! Miała ona dwa poważne związku w swoim życiu.

Z kim spotykała się Demi Rose?

Pierwszą miłością modelki był raper Tyga. Para spotykała się w 2016 roku i wywołała swoim związkiem sporą sensację. Demi i Tyga poznali się podczas wydarzenia w Cannes.

Prasa wówczas rozpisywała się na temat tego, że Demi Rose jest "pocieszeniem" po związku muzyka z Kylie Jenner. 

Miłość jednak nie przetrwała a niedługo po raperze w życiu Demi pojawił się inny mężczyzna - DJ Chris Martinez. Związek tej dwójki wyszedł na jaw, gdy paparazzi przyłapali Demi i Chrisa całujących się na lotnisku w Madrycie. 

DJ i modelka spotykali się przez trzy lata, a wieść o ich rozstaniu zaskoczyła i zasmuciła fanów. Oni jednak rozstali się w przyjacielskich kontaktach, twierdząc, że lepiej dogadują się właśnie jako przyjaciele. 

Od 2020 roku, gdy podjęli taką decyzję, Demi cieszy się wolnością i nie w głowie jej poważne związki. Serce Brytyjki o kolumbijskich korzeniach jest więc wciąż wolne! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci, ale docenia rodzinę!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama