Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci, ale docenia rodzinę!

Ewa Chodakowska ma gest. Pomimo tego, że sama nie zdecydowała się na macierzyństwo, jest kochającą i wspierającą ciocią. Swojej siostrzenicy - Vanessie Florczak kupiła nawet... mieszkanie!

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci, ale to nie oznacza, że rodzina nie jest dla niej ważna
Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci, ale to nie oznacza, że rodzina nie jest dla niej ważnaTomasz Jastrzebowski/Reporter

39-letnia Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek fitness, a jej profil na Instagramie obserwują ponad dwa miliony użytkowników.

Nic zatem dziwnego, że każdy jej post, wzbudza emocje.

Niedawno specjalistka od zdrowego stylu życia zaskoczyła niektórych fanów, wyznając w jednym z wywiadów, że nie planuje mieć dzieci.

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci, ale wspiera rodzinę

To jednak nie oznacza, że rodzina nie ma dla niej znaczenie. Wręcz przeciwnie, Ewa Chodakowska ma męża, którego bardzo kocha.

Poza tym jest zżyta ze swoją siostrzenicą — Vanessą Florczak

Niedawno Ewa Chodakowska wrzuciła do sieci post, w którym wyznała, że kupiła jej mieszkanie, ponieważ bardzo ceni sobie bliskich i uwielbia ich wspierać.

Lokum znajduje się w tym samym bloku, co jej własny apartament.

Wczoraj przyjechały wszystkie wymarzone meble, do mieszkania, które kupiłam półtora roku temu, właśnie z myślą o przeprowadzce Vani do Warszawy (...).
(...) - kiedy dowiedziałam się, ze w moim bloku jest mieszkanie na sprzedaż, nie zastanawiałam się nawet przez chwile!

Ewa Chodakowska wyjaśniła też powody swojej decyzji i po raz kolejny podkreśliła, że fakt, iż nie ma własnych dzieci, nie oznacza, że jej życie jest bezwartościowe. 

Nie mam swoich dzieci i owszem.... .. ale są takie dzieci w mojej RODZINIE, o które dbam jak o swoje. I tak.. Od lat dbam o swoją RODZINE.. WSPIERAM I JESTEM OBECNĄ: córką.. siostrą.. ciotką.. Znajduje czas.. Dziele się tym co mam.. Jestem na każde zawołanie.. Jestem tez przyjaciółką.. kumpelą.. ...i trenerką online, która zawsze poświęca uwagę swojej społeczności.. Jestem i COŚ ZNACZĘ.. Moje życie tez coś znaczy.. Nawet jeśli nie jestem MATKĄ!
Ewa Chodakowska

Zobacz także: 

"Ewa gotuje": Majonezy smakowePolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas