Ogromny dekolt Lary Gessler

Pokaz BIZUU okazał się wydarzeniem, na którym po prostu nie wypadało się nie pojawić. Tłumy polskich gwiazd i celebrytów ściągnęły, by zobaczyć najnowszą kolekcję marki i oczywiście zapozować na ściance.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Zosia Ślotała, Marcelina Zawadzka, Dorota Gardias, Joanna Horodyńska czy Julia Wieniawa.

Reklama

Pokaz cieszył się zainteresowaniem nie tylko wśród prawdziwych ściankowych wyjadaczy, ale także wśród znanych, którzy na co dzień stronią od błysku fleszy. Zaliczają się do nich m.in. Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska czy Kasia Burzyńska.

Pewnym zaskoczeniem było też pojawienie się na imprezie Lary Gessler. Córka słynnej restauratorki słynie z zamiłowania do kusych kreacji i odsłoniętych (niezależnie od pogody) nóg.

I tym razem zdecydowała się na krótką sukienkę w etniczny wzór. Kreacja nie tylko odsłoniła zgrabne nogi Lary, ale także bardzo mocno wyeksponowała jej dekolt. Sytuację uratowały jedynie długie rękawy...

Odważną kreację Gessler uzupełniła sandałkami w cielistym kolorze i naturalnym makijażem. Włosy ułożyła w delikatne loki.

Podoba wam się w takim wydaniu?

Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje