​Ojciec Davida Beckhama w weekend wziął ślub. Słynny piłkarz był drużbą

W miniony weekend w Londynie odbył się ślub Teda Beckhama ze znaną brytyjską prawniczką Hilary Meredith. Świadkiem pana młodego był jego syn, znany brytyjski piłkarz David Beckham.

David Beckham ze swoją mamą, Sandrą
David Beckham ze swoją mamą, SandrąCover ImagesEast News

Rodzina Beckhamów właśnie się powiększyła. Podczas kameralnej uroczystości w Londynie Ted Beckham, ojciec znanego piłkarza, ożenił się po raz drugi. Jego wybranką jest Hilary Meredith, prawniczka i wykładowczyni Chester University. David Beckham w czasie ceremonii pełnił rolę drużby i jak donosi "The Mirror", zgodnie ze zwyczajem podawał obrączki, wygłosił także krótkie przemówienie.

Druhną panny młodej była jej córka Charlotte i kuzynka Francesca, a także Harper, córka Victorii i Davida Beckhamów. Na ślubie nie mogło zabraknąć żony piłkarza oraz synów Cruza i Romeo. Najstarsza pociecha Beckhamów, syn Brooklyn, nie pojawił się na ślubie dziadka, prawdopodobnie dlatego, że nie mógł wylecieć ze Stanów Zjednoczonych.

Jak podaje "The Sun", uroczystość w zabytkowym kościele w dzielnicy Temple, była bardzo kameralna, uczestniczyło w niej tylko wąskie grono osób z rodziny i przyjaciół. Choć teraz rodzina Beckhamów trzyma się razem, a David towarzyszył swojemu ojcu przy ołtarzu, nie zawsze tak było. Znany piłkarz przez lata nie akceptował tego, że Ted Beckham rozwiódł się w 2002 roku po 33 latach małżeństwa z jego mamą Sandrą. Rozstanie rodziców zbiegło się z kryzysem i późniejszym głośnym odejściem piłkarza z Manchesteru United. Ojciec i syn na kilka lat niemal całkowicie zerwali ze sobą kontakt.

Co ciekawe sam Ted Beckham w swojej autobiografii "David Beckham My Son" stwierdził, że jedną z przyczyn jego rozwodu z pierwszą żoną była... sława ich syna.

"Cały szum, cały stres, cała uwaga - to nie był świat, do którego byliśmy przyzwyczajeni i był bardzo trudny. Nie sądzę, żebyśmy byli na to naprawdę przygotowani" - napisał.

Ted i David pogodzili się dopiero w 2007 roku. Ich pojednanie odbyło się w dramatycznych okolicznościach - gdy starszy pan Beckham po ataku serca trafił do szpitala, jego syn uświadomił sobie, że może stracić ojca i wyciągnął rękę na zgodę.

„Ewa gotuje”: Karp na zielonoPolsat

***
Zobacz również:

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas