Reklama

Reklama

Ojciec Justina Biebera zaręczył się

Jeremy Bieber oświadczył się swojej dziewczynie Chelsey Rebelo podczas romantycznej wycieczki na Saint-Barthélemy. Na YouTubie zamieścił video z tego wydarzenia z następującą informacją: 19 lutego 2016 roku oświadczyłem się mojej najlepszej przyjaciółce Chelsey Rebelo.

Na nagraniu widzimy, jak Jeremy wyjmuje podczas romantycznego spaceru pudełeczko z pierścionkiem, a następnie oświadcza się Chelsey.

Matką Justina jest Pattie Mallette, a Jeremy ma jeszcze dwoje dzieci Jaxona i Jazmyn z siedmioletniego związku z Erin Wagner, który zakończył się w 2014 roku.

Natomiast Justin Bieber nie ma ostatnio dobrych dni. Na jego imprezie po rozdaniu nagród BRIT wybuchła awantura, ponieważ pewien mężczyzna próbował zrobić gwieździe zdjęcia.

Reklama

Twórca hitu "Sorry" świętował swój sukces w londyńskim klubie, gdy pewien z gości zignorował zakaz i chciał zrobić zdjęcie 21-letniemu piosenkarzowi.

Założyciel i menedżer klubu, Jacobi Ansruther-Gough-Calthorpe, powiedział w rozmowie z "TMZ", że ochrona szybko zareagowała i wyprowadziła mężczyznę. Podkreślił również, że osoby z otoczenia Justina nie brały udziału w awanturze.

Na szczęście incydent ten nie zepsuł dobrej zabawy twórcy hitu "What Do You Mean", który wrócił do swoich znajomych i razem z Diplo i Metro Boominem zaszył się w prywatnym studio nagraniowym na resztę nocy.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy