Reklama

Reklama

Ojciec Kate Mary nienawidzi jej nowej fryzury

Aktorka z "Fantastic Four" obcięła ostatnio swoje długie włosy i ma teraz stylową fryzurę pixie i podczas, gdy ona sama jest z niej bardzo zadowolona, jej ojciec nie jest zachwycony.

Wypowiadając się w "Live with Kelly and Michael" powiedziała:  - Napisałam sms-a do taty mówiąc: Tęsknię, a jego odpowiedź brzmiała: Tęsknię za twoimi włosami. Więc dzięki tato!

Aczkolwiek, Kate uwielbia swoje nowe włosy i powiedziała: - Teraz nie muszę ich tak często myć. Nie muszę ich czesać. Uwielbiam je.

Ojciec 32-letniej Kate - menedżer New York Giants - to Timothy Christopher Mara.

Aktorka ufarbowała włosy na potrzeby roli, co wytłumaczyła podczas dość dziwnego wywiadu w radiu Atlanta's Rock 100.5, podczas którego prowadzący Steven J.Rickman wyznał, że nie do końca podoba mu się nowa fryzura aktorki.

Kate powiedziała: - Poproszono mnie o to. Jestem aktorką. Muszę być jak kameleon.

Siostra Kate to gwiazda z "The Girl With The Dragon Tatoo", Ronney Mara, ale między siostrami nie ma żadnej rywalizacji.

Kate wyjaśniła:  - Ludzie zawsze chcą wiedzieć: "Czy rywalizujecie z siostrą między sobą?". Na szczęście nie. Ale rywalizacja to typowa obsesja tego zawodu - i to jest toksyczne. Zawsze muszę sobie przypominać, że tylko dlatego, że ktoś dostał rolę, o którą się starałam, nie znaczy to wcale, że "jestem gorsza". Kiedy jestem silna psychicznie, nie porównuję siebie do innych.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje