Reklama

Reklama

Ojciec Kate Mary nienawidzi jej nowej fryzury

Aktorka z "Fantastic Four" obcięła ostatnio swoje długie włosy i ma teraz stylową fryzurę pixie i podczas, gdy ona sama jest z niej bardzo zadowolona, jej ojciec nie jest zachwycony.

Wypowiadając się w "Live with Kelly and Michael" powiedziała:  - Napisałam sms-a do taty mówiąc: Tęsknię, a jego odpowiedź brzmiała: Tęsknię za twoimi włosami. Więc dzięki tato!

Aczkolwiek, Kate uwielbia swoje nowe włosy i powiedziała: - Teraz nie muszę ich tak często myć. Nie muszę ich czesać. Uwielbiam je.

Ojciec 32-letniej Kate - menedżer New York Giants - to Timothy Christopher Mara.

Aktorka ufarbowała włosy na potrzeby roli, co wytłumaczyła podczas dość dziwnego wywiadu w radiu Atlanta's Rock 100.5, podczas którego prowadzący Steven J.Rickman wyznał, że nie do końca podoba mu się nowa fryzura aktorki.

Kate powiedziała: - Poproszono mnie o to. Jestem aktorką. Muszę być jak kameleon.

Siostra Kate to gwiazda z "The Girl With The Dragon Tatoo", Ronney Mara, ale między siostrami nie ma żadnej rywalizacji.

Kate wyjaśniła:  - Ludzie zawsze chcą wiedzieć: "Czy rywalizujecie z siostrą między sobą?". Na szczęście nie. Ale rywalizacja to typowa obsesja tego zawodu - i to jest toksyczne. Zawsze muszę sobie przypominać, że tylko dlatego, że ktoś dostał rolę, o którą się starałam, nie znaczy to wcale, że "jestem gorsza". Kiedy jestem silna psychicznie, nie porównuję siebie do innych.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy