Reklama

Ola Ciupa chwali się zdjęciem z igloo

Kiedy nie ma premier, koncertów i czerwonych dywanów, gwiazdy walczą o zainteresowanie fanów na Instagramie. A nie od dziś wiadomo, że nic tak nie przyciąga lajków jak ładna sceneria i wystudiowana poza.

Ola Ciupa, która karierę zaczynała u boku Donatana, teraz jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Regularnie pokazuje się w telewizji i kolorowych czasopismach, a w mediach społecznościowych obserwuje ją ponad pół miliona osób.

Nic więc dziwnego, że w czasie epidemii, kiedy na przeglądaniu internetu spędzamy jeszcze więcej czasu niż zwykle, Ola Ciupa stara się utrzymywać stały kontakt z followersami. Ostatnio podzieliła się z nimi zdjęciem z kempingu. I to nie byle jakiego, ale takiego w wersji luksusowej, gdzie nocleg można odbyć w namiocie w kształcie bańki.

Reklama

"Ciągle gonią mnie te złe sny.... kto już widział "Złe sny" Kubanczyk x Kartky?", napisała pod zdjęciem, odnosząc się w ten sposób do teledysku polskiego rapera, w którym niedawno wystąpiła.

Jak nietrudno się domyślić, fani pospieszyli z komplementami. "Śliczna", "Super nuta i fota też", "Ale jesteś piękna", pisali.

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama