Reklama

Reklama

Ola Ciupa: tak śmiałej sesji nie miała nigdy

Nazwisko Oli Ciupy zaczęło pojawiać się w kolorowej prasie i na plotkarskich portalach w 2013 roku. Wszystko za sprawą pewnego teledysku…

Ciupa próbowała swoich sił w konkursach piękności. Zdobyła tytuł I wicemiss Mazowsza, brała też udział w wyborach Miss Polski, gdzie doszła do półfinału.

Przełomem okazała się jednak współpraca z Donatanem i Cleo. Aspirująca modelka wystąpiła bowiem w klipie do utworu "My Słowianie" i została zauważona. Ze wspomnianym duetem wystąpiła też w finale Eurowizji. Niemal natychmiast zaproponowano jej sesję do magazynu "CKM".

Ciupa nawiązała także współpracę ze stacją muzyczną 4fun.tv, gdzie pracuje do dziś. Jest też DJ-ką, a jej sety można usłyszeć w warszawskich klubach.

Reklama

28-latka jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje 285 tys. użytkowników. Nie od dziś wiadomo, że Ola chętnie pokazuje zgrabne ciało. Jednak tak śmiałych fotek jak te, które zamieściła właśnie w mediach społecznościowych, chyba jeszcze nie miała.

Modelka pozuje do nich w seksownych pozach, ubrana jedynie w koronkową bieliznę. Niestety, większość komentarzy nie nadaje się do zacytowania, możecie się tylko domyślić dlaczego.

Ciupa mocno prowokuje i chyba zdaje sobie z tego sprawę. Przynajmniej taką mamy nadzieję...

A wy co myślicie o tych zdjęciach?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ola Ciupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje