Reklama

Reklama

Ola Kowalska już tak nie wygląda! Córka Kasi Kowalskiej nie do poznania!

Ola Kowalska, to córka Kasi Kowalskiej, która rok temu walczyła o życie w szpitalu. Dziś jest szczęśliwa i przede wszystkim zdrowa. Przeszła też niezwykłą metamorfozę, którą podzieliła się ze swoimi fanami.

Ola Kowalska zaistniała w mediach za sprawą swojej słynnej mamy, Kasi Kowalskiej, a następnie dzięki swoim szalonym stylizacjom, którymi chwaliła się w swoich mediach społecznościowych. 

Aleksandra wyjechała jakiś czas temu na studia w Londynie, gdzie od tamtego momentu toczyło się jej życie. 

Niestety, w tamtym roku trafiła ona do szpitala w ciężkim stanie. Wówczas Kasia Kowalska prosiła swoich fanów o modlitwę i ciepłe myśli, by Ola wyzdrowiała. 

W czasie pandemii nie mogła pojechać do córki, która leżała nieprzytomna w angielskich szpitalu. Nie do końca wiedziano, co dokładnie działo się z córką Kasi Kowalskiej. Finalnie lekarze ustalili, że organizm Oli został zaatakowany przez adenowirusa. 

"Rok temu prawie straciłam życie. Doceniaj swoje ciało, ono i tak robi już tak wiele, nawet jedynie stojąc czy siedząc. Kochaj je. Bądź dobry dla siebie samego i zawsze bądź wdzięczny. Dziś wysyłam wszystkim dużo, dużo miłości - napisała na Instagramie Ola Kowalska, gdy udało jej się wrócić do zdrowia. 

Dziś dziewczyna cieszy się już zdrowiem i wróciła także do prowadzenia swojego konta w mediach społecznościowych. To tam pochwaliła się swoją przemianą! 

Ola przefarbowała włosy na blond i mocno je skróciła. Wynikało to też z tego, że po chorobie jej włosy były z złym stanie i wypadały garściami. Organizm potrzebuje nieco więcej czasu, by wrócić do dawnej formy, więc nic w tym dziwnego. 

Nowy wygląd służy Oli, która mogła liczyć na komplementy od swoich wiernych fanów. 

Reklama


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ola Kowalska | Aleksandra Kowalska | Kasia Kowalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje