Reklama

Reklama

Olaf Lubaszenko z ukochaną! Kim jest Hanna Wawrowska?

Znany aktor i reżyser Olaf Lubaszenko pochwalił się zdjęciem z partnerką. To fakt warty odnotowania, gdyż Hanna Wawrowska nie jest częstym gościem w mediach społecznościowych. Para spędziła romantyczne chwile na świeżym powietrzu. Trudno też nie zauważyć tego, jak bardzo zmienił się Olaf Lubaszenko!

Olaf Lubaszenko i jego metamorfoza są obecnie częstym tematem mediach. Aktor po wielu miesiącach walki o zdrowie, schudł 80 kilogramów. Widać to właśnie na zdjęciach, które publikuje na swoim koncie społecznościowym. Ostatnio prócz niego na fotografii widniał ktoś jeszcze.

Hanna Wawrowska jest szefową Klubu Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a także specjalistką ds. protokołu dyplomatycznego i etykiety biznesowej. Pracuje też dla dziennika "Rzeczpospolita". 

Wraz z Olafem Lubaszenką od 15 lat tworzą udany związek, jednak starają się chronić swoją prywatność - stąd też ich wspólne zdjęcia nie są codziennością. 

Reklama

Ostatnio Hannę na Instagramie partnera mogliśmy zobaczyć w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Tym razem aktor podzielił się z fanami swoim dniem spędzonym na udanym spacerze z ukochaną. 

Dobry humor aktora tym bardziej nas cieszy, gdyż Lubaszenko zmagał się jeszcze do niedawna z depresją i niezdrową nadwagą.   

"Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki" - wyznał w rozmowie z "Newsweekiem".   

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje