Olga Frycz pokazała mamę. Co za podobieństwo!

Olga Frycz pod koniec września urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła mała Helenka, a aktorka dosłownie zwariowała na jej punkcie.

Olga Frycz
Olga FryczVIPHOTOEast News

Frycz jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Mniej więcej od połowy ciąży na Instagramie prowadzi dwa konta. Jedno z nich porusza wyłącznie temat macierzyństwa i nazywa się "toja_mama". Profil obserwuje w tym momencie 55 tys. użytkowników.

32-letnia aktorka jest związana z zawodnikiem MMA i bokserem Grzegorzem Sobieszkiem. Partner bardzo wspiera ukochaną i z oddaniem opiekuje się ich córeczką.

Jak powszechnie wiadomo, Olga jest córką aktora Jana Frycza. Do tej pory nie pokazywała jednak publicznie mamy. Po narodzinach Heleny postanowiła zrobić wyjątek i zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym świeżo upieczona babcia pozuje z wnuczką.

"Moje ukochane dziewczyny. Też macie to szczęście, że Wasze Mamy pomagają Wam w opiece nad dzieciątkiem ? Moja ukochana Mama przyjeżdża specjalne z Krakowa. Jest to nieoceniona pomoc za którą jestem ogromnie wdzięczna a to, że sama zostałam mamą sprawiło, że jeszcze bardziej się do siebie zbliżyłyśmy (pis. org.) - napisała pod fotografią.

Zdjęcie wzruszyło fanów Olgi. Wielu zwróciło uwagę na niezwykłe podobieństwo aktorki i jej mamy. 

Też je zauważacie?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas