Reklama

Olga Frycz w zaawansowanej ciąży

W kwietniu 2018 roku aktorka Olga Frycz ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka.

31-latka pochodzi z aktorskiej rodziny. Na ekranie zadebiutowała już jako dziecko ("Gry uliczne", "Weiser", "Boże skrawki") i od razu spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków.

Frycz przez kilka lat była związana z reżyserem Jackiem Borcuchem. W 2009 roku zagrała w jego filmie "Wszystko, co kocham" u boku Mateusza Kościukiewicza i Jakuba Gierszała.

Niestety, związek nie przetrwał próby czasu i para rozstała się w 2015 roku. Bezpośrednią przyczyną był podobno rozrywkowy tryb życia reżysera.

Olga grała w "M jak miłość" (niedawno odeszła z serialu w cieniu skandalu - ujawniła informację o trudnych warunkach pracy na planie) i w serii "Nad rozlewiskiem". Wzięła też udział w programie "Agent - Gwiazdy".

Reklama

Dziś partnerem aktorki jest bokser Grzegorz Sobieszek. Pod jego okiem Olga realizuje swoją pasję - trenuje boks tajski.

Ostatnio Frycz zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w zielonej, letniej sukience. Przy okazji zachęca do dbania o środowisko.

Ciążowy brzuszek aktorki jest już spory. Olga zrezygnowała także ze stanika. Sądząc po komentarzach, do niektórych fanów Frycz dopiero teraz dotarło, że ich ulubienica spodziewa się dziecka.

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama