Reklama

Reklama

Olivier Janiak pokazał stare zdjęcie. Nie do wiary, jak się zmienili!

Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętowali kolejną rocznicę ślubu. 19 lat temu para powiedziała sobie sakramentalne „tak”, a od tamtego czasu wciąż łączy ich niesłabnące uczucie. Z okazji jubileuszu dziennikarz podzielił się z internautami starym zdjęciem. Nie do wiary, jak się zmienili!

Olivier Janiak z żoną świętują rocznicę ślubu. Ale się zmienili!

Olivier Janiak jest znanym dziennikarzem i prezenterem, który ma swoim koncie ma między innymi tworzenie takich programów, jak "Co za tydzień!" czy "Big Star Party". To właśnie praca w telewizji pomogła mu odnaleźć miłość jego życia.

Karolina Malinowska, który wkrótce została żoną dziennikarza, była modelką, która swego czasu pojawiała się na wybiegach w Barcelonie, Mediolanie czy Nowym Jorku, współpracując z największymi domami mody na świecie. Para poznała się podczas pokazu Arkadiusa w 2002 roku. Dziennikarz przeprowadzał wywiad z modelką.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Reklama

Internauci oszaleli. Komentarzy nie ma końca: "Bobasy"

Małżeństwo doczekało się trzech synów. W 2009 roku na świat przyszła ich najstarsza pociecha, syn Fryderyk. Dwa lata później para została szczęśliwymi rodzicami Christiana, zaś w 2013 roku urodził się Julian.

Wrzesień jest ważną datą w kalendarzu ich rodziny. Wtedy bowiem przypada rocznica ślubu Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie przed dziewiętnastoma laty. Z tej okazji w mediach społecznościowych pojawiło się archiwalne zdjęcie.

"19 lat / dzięki K" -  napisał dziennikarz.

Fani małżeństwa oszaleli z zachwytu. Komentarzom nie ma końca.

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olivier Janiak | Karolina Malinowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy