Reklama

Reklama

​Oni byli kiedyś parą. Pamiętacie?

Życie gwiazd pełne jest ekscytujących związków, wielkich miłości, burzliwych romansów i równie burzliwych rozstań. Nie brakuje w Polsce celebrytów, którzy zmieniają partnerów tak często, że trudno nie stracić w tym rachuby. Na szczęście są stare zdjęcia! Dzięki nim możemy powspominać związki gwiazd, o których dziś mało kto pamięta.

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

Reklama

To było studenckie uczucie: Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się podczas nauki w warszawskiej Akademii Teatralnej. Stanowili zgrany duet przez cztery lata. Po studiach ich drogi się rozeszły. Jeśli wierzyć plotkom: ona chciała zakładać rodzinę, on rzucił się w wir aktorskiej kariery. 

Wiele lat po ich rozstaniu, Sylwia Gliwa w jednym z wywiadów powiedziała: "Dobrze mu życzę i mam nadzieję, że on mi też. Ale muszę się do czegoś przyznać... Ostatnio w całej Polsce wiszą billboardy z jego zdjęciem. Patrzę na niego na tych reklamach i myślę sobie: Co ja w nim widziałam?".

Od 2011 aktorka jest żoną rajdowca, Marcina Biernackiego. Szyc do tej pory się nie ożenił, choć od kilku lat tworzy udany związek z Justyną Jeger-Nagłowską.

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | związek | ślub | rozwód | rozstania gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje