Reklama

Reklama

​Oni byli kiedyś parą. Pamiętacie?

Życie gwiazd pełne jest ekscytujących związków, wielkich miłości, burzliwych romansów i równie burzliwych rozstań. Nie brakuje w Polsce celebrytów, którzy zmieniają partnerów tak często, że trudno nie stracić w tym rachuby. Na szczęście są stare zdjęcia! Dzięki nim możemy powspominać związki gwiazd, o których dziś mało kto pamięta.

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

To było studenckie uczucie: Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się podczas nauki w warszawskiej Akademii Teatralnej. Stanowili zgrany duet przez cztery lata. Po studiach ich drogi się rozeszły. Jeśli wierzyć plotkom: ona chciała zakładać rodzinę, on rzucił się w wir aktorskiej kariery. 

Wiele lat po ich rozstaniu, Sylwia Gliwa w jednym z wywiadów powiedziała: "Dobrze mu życzę i mam nadzieję, że on mi też. Ale muszę się do czegoś przyznać... Ostatnio w całej Polsce wiszą billboardy z jego zdjęciem. Patrzę na niego na tych reklamach i myślę sobie: Co ja w nim widziałam?".

Reklama

Od 2011 aktorka jest żoną rajdowca, Marcina Biernackiego. Szyc do tej pory się nie ożenił, choć od kilku lat tworzy udany związek z Justyną Jeger-Nagłowską.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński

Po raz pierwszy spotkali się w warszawskiej Akademii Teatralnej, ale nie od razu połączyła ich miłość. Gdy w 1997 roku Dorociński dołączył do zespołu Teatru Dramatycznego, w którym pracowała już aktorka, uczucie wybuchło na dobre. Byli zafascynowani sobą nawzajem, ale także pochłonięci aktorską karierą. 

"Za dużo... pracowałam i praca oddalała mnie od bliskich. Zawód aktora, a oboje przecież jesteśmy aktorami, nie sprzyja prowadzeniu ustabilizowanego życia i założeniu domu" - powiedziała Kożuchowska wiele lat później w rozmowie z serwisem Swiatseriali.pl.

Dorociński jest od wielu lat mężem scenografki Moniki Sudół. Kożuchowska w 2008 roku wyszła za Bartka Wróblewskiego.

Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski

Para spotkała się w 2007 roku na planie serialu "Na Wspólnej". Zakochani chętnie bywali na wspólnych imprezach i ochoczo pozowali do zdjęć. Po roku związek się rozpadł. Dlaczego? Jeśli wierzyć plotkom, Książkiewicz marzyła o ślubie, a Wesołowski nie był gotowy na stabilizację. 

Pewnego dnia porzucił aktorkę bez słowa, a wiele lat później przeprosił ją za swoje zachowanie. Od 2014 roku aktor jest mężem Agnieszki Szczurek.

Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka

Dziś aktorka jest szczęśliwą żoną Redbada Klynstry i mamą kilkumiesięcznego Kosmy. Wcześniej, przez wiele lat była związana z Łukaszem Konopką, aktorem znanym przede wszystkim z roli Krzysztofa Smolnego w serialu "Na Wspólnej". 

Spotkali się na deskach gdańskiego teatru "Wybrzeże", zakochali się w sobie i zupełnie nie przeszkadzała im 9-letnia różnica wieku. Byli nawet zaręczeni, choć do ślubu nie doszło. Podobno aktorka zostawiła Konopkę dla Klynstry.

Joanna Liszowska i Robert Rozmus

Choć para sprawiała wrażenie szaleńczo zakochanej i chętnie pozowała do wspólnych zdjęć, losy tego związku były naprawdę przedziwne. Poznał ich ze sobą Piotr Gąsowski. Gdy Rozmus zobaczył o 16 lat młodszą Liszowską, natychmiast się w niej zakochał, porzucając swoją dotychczasową narzeczoną, Ewę Kwiatkowską. 

Para rozstała się w 2004 roku, po kilku latach związku. Podobno aktorka nie mogła znieść zamiłowania Rozmusa do imprez i damskich wdzięków, sam aktor w jednym z wywiadów przyznał się do niewierności. Po rozstaniu powrócił do Ewy Kwiatkowskiej i ożenił się z nią. Podobno Liszowska ogromnie to przeżyła.

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak

Alicja i Piotr po raz pierwszy zostali parą w 2004 roku. Na krótko. Rozstali się, prawdopodobnie wyjazd aktorki do USA i skupienie na rozwoju kariery aktorskiej za oceanem nie pomogło temu uczuciu. 

Dokładnie dekadę później, Alicję i Piotra znów zaczęto widywać razem. Jedni mówili, że to nowy początek miłości, inni, że parę łączy już tylko przyjaźń. 

Sami zainteresowani nie komentowali tego, ani nie odnosili się do plotek. Wkrótce zamożny producent poznał Agnieszkę Szulim, a w 2016 roku para wzięła ślub.


Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Piosenkarka poznała dziennikarza w 1995 roku w gmachu TVP przy Woronicza. Nie wiadomo dokładnie, jak długo trwał ich związek, ani jakie były dokładne przyczyny rozstania. 

Gdy w 2008 spotkali się na gali rozdania Telekamer, Kraśko nie mógł oderwać wzroku od Górniak, choć oboje byli wtedy w szczęśliwych małżeństwach: Ona od 2005 roku była żoną Dariusza Krupy, on w 2008 ożenił się z Karoliną Ferenstein.

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Piosenkarka poznała aktora w 2003 roku, oboje szybko wpadli sobie oko i zostali parą. Ich związek nie trwał jednak długo. Dlaczego się rozstali? Tego do końca nie wiadomo. 

Po związku z Markowską, Deląga widywano z wieloma pięknymi kobietami z pierwszych stron gazet. Piosenkarka znalazła pocieszenie w ramionach Bartka Wróblewskiego, obecnego męża Małgorzaty Kożuchowskiej. W końcu spotkała aktora Jacka Kopczyńskiego, z którym jest do dziś. 

W 2008 roku urodził się ich syn, Filip.

Maja Ostaszewska i Łukasz Barczyk

Para poznała się pod koniec lat 90-tych i na początku była to znajomość czysto zawodowa. 

Potrafili znaleźć wspólny język, mieli podobny gust filmowy, więc Barczyk zdecydował się obsadzić aktorkę w swoim filmowym debiucie "Patrzę na ciebie, Marysiu". Ostaszewska zagrała też w "Przemianach", najgłośniejszym filmie Barczyka. Właśnie z tego filmu chodzi piękna i głośna scena miłosna Ostaszewskiej z Jackiem Poniedziałkiem. 

Stanowili zgrany duet na planie i w życiu prywatnym, jednak po kilku latach związku rozstali się. W 2005 roku na planie filmowym aktorka poznała Michała Englerta, który został ojcem dwójki jej dzieci.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Wiadomo, że dzieliło ich 16 lat różnicy, co dla żadnego z nich nie stanowiło problemu. Podobno aktor oczarował piosenkarkę swoją osobowością, para zdecydowała się na wspólne mieszkanie, mówiono nawet o ślubie. 

Z planów nie wyszło jednak nic. Jeśli wierzyć plotkom - Wieczorkowski wypomniał Brodce brak matury i niepoważne podejście do życia. Rozstali się pod koniec 2005 roku. 

Kilka miesięcy później aktor poznał Urszulę, swoją obecną żonę.


kaś

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | związek | ślub | rozwód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy