Reklama

Opozda chciała dogryźć Kubickiej? Ten komentarz nie spodobał się internautom

Nie można powiedzieć, że relacje Joanny Opozdy i Sandry Kubickiej należą do najlepszych. Celebrytki od dłuższego czasu nie żywią do siebie sympatii. Czy tym komentarzem Opozda chciała dogryźć Kubickiej?

Przyjaźń Joanny Opozdy i Sandry Kubickiej dość szybko się skończyła. Podobno modelka miała zająć się pieskiem od Joanny Opozdy, a jak się później okazało, oddała go już po kilku dniach innej osobie. 

Aktorka będąc na wakacjach we Włoszech, znalazła psa, nad którym znęcali się właściciele. Sandra Kubicka miała zaoferować pomoc i dać mu nowy dom. 

Mimo że umowa była inna i celebrytki miały być w stałym kontakcie, to aktorka dopiero po kilku próbach nawiązania rozmowy dowiedziała się, że pies ma już innego właściciela.

Reklama

Celebrytki do tej pory nie wyjaśniły sobie całej sytuacji. Komentarz Joanny Opozdy pod zdjęciem nowej dziewczyny byłego partnera modelki wskazuje, że ich relacje zdecydowanie się nie poprawiły. 

Kilka lat temu spekulowano, że Sandra Kubicka dołączyła do grona aniołków Victoria's Secret. Modelka jednak zdementowała te doniesienia, tłumacząc, że cały czas próbuje to osiągnąć.

Byłym partnerem Sandry Kubickiej jest Kaio Alves Goncalves, który obecnie również spotyka się z młodą modelką Wiktorią. Pod jej postem na Instagramie komentarz postanowiła zamieścić Joanna Opozda.

Nie spodobało się to jednak niektórym internautom. Aktorka nie musiała zbyt długo czekać na ich odpowiedź.

Czy w ten sposób Joanna Opozda rzeczywiście chciała wbić szpilkę Sandrze Kubickiej, czy może nie miała nic złego na myśli?

Czytaj więcej:

Michał Szpak przygarnął psa ze schroniska. Łączy ich wyjątkowa więź!

Księżna Zofia. Wszystko, co musicie wiedzieć o żonie księcia Karola Filipa Bernadotte

Agnieszka Więdłocha "przywraca" dawny trend. Zapomniana fryzura wróci do łask?

Zobacz także:

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Sandra Kubicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy