Opublikowała pikantne zdjęcia. Wszyscy zwrócili uwagę na jedno miejsce

Kim Kardashian po raz kolejny zachwyciła fanów serią zdjęć. Tym razem celebrytka zapozowała w odważnej stylizacji odznaczającej się sporymi wycięciami. Córka Kris Jenner wyeksponowała swoje krągłości, a internauci nie potrafili nie zareagować.

Kim Kardashian
Kim KardashianRodin Eckenroth / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFPAFP

Kim Kardashian kusi na Instagramie

Podobnie jak siostry zdobyła sławę i bogactwo za sprawą reality show. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2007 roku i nikt się nie spodziewał, że przyciągnie przed telewizory tylu widzów. Dziś rodzina Kardashian-Jenner występuje w innym programie, ale nadal ich celem jest pokazywanie życia prywatnego.

Córka Kris Jenner stara się aktywnie działać w mediach społecznościowych, dlatego też regularnie publikuje posty. Chętnie pokazuje kadry z wielkich wyjść i rodzinne ujęcia, ale jej instagramowy profil w głównej mierze jest wypełniony zdjęciami, na których widać celebrytkę ubraną w skąpe stroje. Kim Kardashian nie ma problemu z odsłanianiem ciała. Często kusi w bikini, bieliźnie i kusych stylizacjach, przez co jej posty są szeroko komentowane.

Kim Kardashian postawiła na obcisłą sukienkę

Kim Kardashian stawia na dokładnie przemyślane outfity, które są starannie dobierane przez sztab stylistów. Celebrytka dba, by pojawiać się publicznie tylko w idealnie skomponowanych strojach. W ostatnim czasie postawiła na długą, czarną sukienkę, w której postanowiła zapozować w domowym zaciszu, a efektami spontanicznej sesji od razu pochwaliła się na Instagramie.

Córka Kris Jenner zachwyciła internautów w obcisłej kreacji odznaczającej się sporymi wycięciami na plecach oraz biodrach. To właśnie te drugie odsłoniły paski jej bielizny, co jeszcze bardziej nadało tej stylizacje odważnego charakteru.

Internauci jak zwykle nie potrafili przejść obojętnie i nie zareagować. Post został skomentowany przez tysiące osób. Nie zabrakło uszczypliwych wpisów, ale większość osób wręcz nie mogła oderwać wzroku od celebrytki. Pojawiło się mnóstwo miłych słów i porównań do młodszej siostry. "Piękna", "Wspaniała", "Wyglądasz jak Kylie" - można przeczytać na Instagramie.

***

Wojtek Mazolewski: "Muzyka to mój sposób komunikowania się ze światem". Zdanowicz pomiędzy wersamiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas