Reklama

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie z wakacji. Figura jak u nastolatki

Aneta Kręglicka to nie tylko jedna z najpiękniejszych Polek, ale także zabiegana bizneswoman, wciąż stawiająca przed sobą nowe wyzwania. Modelka i Miss Świata z 1989 roku postanowiła zrobić sobie jednak chwilę przerwy i wybrała się z przyjaciółmi na zasłużony urlop. Teraz zachwyca letnimi fotkami z wakacji.

Aneta Kręglicka urodziła się w 1965 roku w Szczecinie. Gdy miała 12 lat, rodzina zamieszkała w Gdańsku, gdzie przyszła miss ukończyła liceum. Przed maturą Kręglicka wyjechała jeszcze na kilka miesięcy do Londynu, gdzie uczyła się języka. Na studiach mieszkała również we Florencji, gdzie doskonaliła język włoski. Cały czas trenowała także gimnastykę artystyczną. 

W lipcu 1989 roku Aneta Kręglicka została Miss Polonia, a chwilę później I wicemiss International w Tokio. 22 listopada 1989 roku została Miss Świata na gali finałowej organizowanej w Hongkongu. 

W latach 1990–1992 Kręglicka pracowała w Stanach Zjednoczonych i założyła w Warszawie własną fundację Kręglicka Foundation, propagującą zdrowy tryb życia. Otworzyła również agencję reklamową „ABK Kręglicka”, a kilka lat później firmę „Hannah Hooper”. Od 2002 roku jest współwłaścicielką studia filmowego „St. Lazare”. 

Reklama

Aneta Kręglicka wciąż jest bardzo aktywna zawodowo i od czasu do czasu pojawia się w mediach. Prężnie działa także na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 99,9 tysięcy fanów! Miss Polonia 1989 zachwyca urodą, młodością i idealną sylwetką. Teraz pochwaliła się fotką z wakacji i znów zaskoczyła. 

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie z wakacji. Ale figura

Aneta Kręglicka opublikowała fotkę, na której pozuje w gorsetowej bluzeczce na ramiączkach, krótkich dżinsowych szortach i japonkach. 58-latka zachwyca idealną figurą - szczupłymi nogami do ziemi i wyrzeźbionymi ramionami. 

- napisała pod fotką. 

Zdjęcie w tej letniej stylizacji nie jest jedynym, jakie modelka zamieściła w sieci. Aneta Kręglicka opublikowała również fotki ze spacerów z przyjaciółmi i ujęcia znad basenu. 

Tylko pozazdrościć takiej formy.

Zobacz również: 

Jennifer Aniston i Brad Pitt wybrali się razem na urlop. Reaktywują związek?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Kręglicka | modelki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy