Reklama

Reklama

Oscarowe piękności 2011

W tym roku na gali w Kodak Theatre królowały kobiety promieniujące naturalnością i świeżością! Zainspiruj się ich makijażem oraz fryzurami!

Promienna przyszła mama


Natalie Portman (29), która wkrótce zostanie mamą, wygląda zjawiskowo! W ciąży rozkwitła, ma fantastyczną cerę i lśniące włosy. Opalizujący cień na powiekach świetnie komponował się z błyszczącym różem na ustach aktorki. Z kolei fryzura z asymetrycznym przedziałkiem, odkrywająca tylko jeden wiszący kolczyk z drobnych szlachetnych kamieni, ożywiła klasyczną stylizację.

Zmysłowa chłopczyca


Michelle Williams (30) blisko rok temu zdecydowała się na radykalne skrócenie włosów. To posunięcie okazało się strzałem w dziesiątkę, a krótkie włosy stały się jej znakiem rozpoznawczym.
Ten wizerunek inspirowany jest latami 70. Jasne włosy, nieskazitelna cera i delikatnie podkreślone usta pięknie kontrastowały z ciemnym makijażem oczu i oszałamiającymi rzęsami!

Zwyciężczyni w kategorii "oczy"


Scarlett Johansson (26) kiedyś mocno akcentowała usta, teraz woli intensywny makijaż oczu. Pozornie niedbała fryzura i mocny makijaż oczu wyróżniały aktorkę. Scarlett zdecydowała się na nietypową paletę cieni: od żółtej barwy w wewnętrznych kącikach oczu, do intensywnej miedzi w zewnętrznych.

Ognista latynoska piękność


Penelope Cruz (36) stroni od mocnego makijażu, ale nie rezygnuje z ciemnej kreski na górnej i dolnej powiece. Rozpuszczone, ale ujarzmione włosy i subtelny makijaż z konturem oczu wymodelowanym eye-linerem sprawiły, że aktorka wyglądała bardzo dziewczęco.

Królowa hollywoodzkiego uśmiechu


Anne Hathaway (28) za swój największy atut uważa duże, zmysłowe usta. W wersji karminowej są najbardziej efektowne. Wyraziste usta to najważniejszy element tego makijażu. Aby podkreślić oczy, wystarczyła maskara i czarny eye-liner. Ciemne włosy z jaśniejszymi pasmami zostały delikatnie upięte.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 14 marca!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy