Reklama

Reklama

Pamela Anderson pochwaliła się śmiałym zdjęciem

Trudno uwierzyć, że gwiazda „Słonecznego Patrolu”, przekroczyła już 50-tkę. Zwłaszcza, gdy ogląda się zdjęcia, które publikuje na Instagramie.

Od czasu swojej niezapomnianej roli w "Słonecznym Patrolu" Pamela Anderson mocno się zmieniła. Zdaniem wielu fanów, była to zmiana na lepsze: aktorka zmniejszyła implanty piersi, przyciemniła włosy i zrezygnowała z mocnego makijażu. W efekcie wygląda o wiele młodziej i bardziej naturalnie.

Anderson, od zawsze świadoma swojej urody, chętnie pozuje do zdjęć, które publikuje na Instagramie. I choć często są to dość śmiałe fotki, zdjęcie które opublikowała ostatnio, wzbudziło szczególne zainteresowanie fanów.

Na czarno-białej fotografii widzimy, jak Pamela pozuje na łóżku, ubrana w szpilki i koszulkę nocną. "Zawsze zakochana. Zawsze ze złamanym sercem. Szczęście. Smutek. Melancholia", napisała pod fotografią. "Królowa wdzięki", "Ciągle to masz", "Dojrzałe piękno", pisali fani w komentarzach.

Reklama

Jak widać Pamela należy do tych gwiazd, dla których czas jest wyjątkowo łaskawy. 


#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje