Reklama

Reklama

Paris Hilton mieszka w Szwajcarii od siedmiu miesięcy

34-letnia celebrytka wyznała, że zamieniła zatłoczone amerykańskie ulice na malownicze góry i jeziora tego spokojnego europejskiego kraju.

Paris, która kolekcjonuje różne luksusowe rzeczy do domu, powiedziała: - Uwielbiam sztukę. Mam domy na całym świecie, więc zawsze szukam do nich pięknych rzeczy.

- Teraz skupiam się na dekorowaniu mojego domu na Ibizie oraz nowego domu w Szwajcarii. Mieszkam tam od siedmiu miesięcy. To wspaniałe uczucie iść na targi, na których prezentuje się tak wielu utalentowanych artystów. To bardzo ułatwia proces kupowania dzieł sztuki.

Dziedziczka fortuny poznała szwajcarskiego biznesmena podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Niedługo potem para była widziana, jak całowała się na jachcie u wybrzeży wyspy Formentera w Hiszpanii.

Jednak piękna gwiazda w przyszłym roku nie będzie miała czasu na wakacje i targi, ponieważ otwiera swoją własną sieć hoteli oraz pracuje nad nową książką.

Paris, która nazwała się pracoholiczką, powiedziała w rozmowie z "Yahoo":  - Właśnie wypuściłam na rynek moje 19. perfumy o nazwie 'Paris Hilton Limited Edition'. Otwieram własną sieć hoteli na całym świecie. Mam również siedemnaście linii różnych produktów.

- Piszę nową książkę i tworzę nowy program. Jestem pracoholiczką. Nigdy nie zwalniam tempa. Mój nowy singiel 'High Off My Love' jest na trzecim miejscu na listach Billboardu. Jestem tym bardzo podekscytowana.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje