Reklama

Partnerka polskiego piłkarza twerkuje na Instagramie. Ale kształty!

Claudia Kowalczyk, partnerka polskiego reprezentanta w piłce nożnej, Jakuba Kiwiora zdobywa internet! Nowa polska WAGs zgromadziła już na Instagramie sporą grupę fanów, z którymi regularnie dzieli się swoimi fotkami i filmikami z treningów twerkingu. Tancerka zachwyca formą i perfekcyjną sylwetką!

Regularnie co dwa lata (z wyjątkiem kilku ostatnich lat, kiedy to pandemia covid wpłynęła na terminarz imprez sportowych) Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej przyciągają przed telewizory miliony widzów. Zainteresowaniem cieszą się jednak nie tylko mecze i ich wyniki, ale także sami piłkarze, a nawet ich partnerki, czyli popularne WAGs. 

WAGs (Wives and Girlfriends) to słowo utworzone i używane na początku przez brytyjską prasę bulwarową dla  określenia żon i dziewczyn angielskich piłkarzy. Dziś termin ten stosowany jest także dla żon i partnerek piłkarzy z całego świata i sportowców o innych specjalizacjach np. siatkarzy. 

Polska również ma swoje popularne i lubiane WaG's. Do najbardziej znanych (nie tylko w naszym kraju) należą oczywiście: żona Roberta Lewandowskiego, trenerka, Anna Lewandowska, partnerka Arkadiusza Milika, także trenerka, Agata Sieramska, piosenkarka i żona Wojciecha Szczęsnego, Marina Łuczenko czy żona Jana Bednarka, Julia Bednarek. 

Reklama

Do tego grona dołącza właśnie partnerka grającego we włoskim klubie Spezia Calcio oraz w reprezentacji Polski Jakuba Kiwiora, Claudia Kowalczyk, którą na Instagramie obserwuje już ponad 42,6 tysiąca fanów!

Zobacz również: Anna Lewandowska skrytykowana za promocję energetyków. Burza w internecie! 

Partnerka polskiego piłkarza zachwyca na Instagramie. Ale ciało!

Claudia Kowalczyk jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku dietetyka, ale jej największą pasją jest twerking (twerk), czyli rodzaj tańca polegający na energicznym potrząsaniu pośladkami, mogący wywodzić się od tradycyjnych tańców afrykańskich. Co ciekawe, Claudia jest w tej dziedzinie prawdziwą mistrzynią - ma na koncie np. tytuł Queen of Germany Twerk Competition z 2017 roku oraz udział w półfinale European Twerk Champions w 2018 roku.

Partnerka polskiego piłkarza od lat prowadzi warsztaty twerkingu i jest organizatorką ogólnopolskich zawodów tanecznych w tej dziedzinie. Na jej Instagramie znaleźć można mnóstwo filmików i zdjęć, prezentujących jej imponujące możliwości i codzienną pracę z uczniami. 

Na uwagę zasługuje też perfekcyjna sylwetka tancerki. Regularne treningi przynoszą efekty, prawda?

Zobacz również:

Przepowiednia brazylijskiego Nostradamusa o Mundialu 2022. Covid-19 i spadające samoloty

Chcesz odmienić swoje życie? Poznaj bratnią duszę na anonimowym czacie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WAGs | polskie WAGs | mistrzostwa świata w piłce nożnej | Katar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy