Reklama

Reklama

Pasierbica Skrzyneckiej wygląda zjawiskowo. Co wiemy o Pauli Łopuckiej?

Relacje w rodzinach patchowrkowych nie zawsze układają się idealnie. Wydaje się jednak, że w przypadku rodziny Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego jest inaczej. Szczególnie Paula Łopucka ma świetny kontakt ze swoją macochą, która nazywa ją "córeczką". Jak wygląda młoda kobieta i co o niej wiemy?

Kim jest Paula Łopucka?

Paula Łopucka jest córką Marcina Łopuckiego z pierwszego małżeństwa. Kobieta ma już 26 lat i nie udziela się medialnie. Jednak kawałek jej życia można podejrzeć w mediach społecznościowych - na jej Instagramie czy na zdjęciach zamieszczanych przez jej ojca i macochę, Katarzynę Skrzynecką

Łopucki został ojcem już w wieku 21 lat. Jego ówczesna partnerka urodziła bliźniaki, Paulę i Dawida, jednak wkrótce kobieta odeszła od nich i założyła nową rodzinę. Dziś wszyscy pozostają ze sobą w dobrych kontaktach. Szczególną więź można zauważyć między jego córką a obecną żoną.

Reklama

Czytaj także: Katarzyna Skrzynecka o mężu: Gdyby pragnął mieć żonę XS-kę, toby sobie taką wybrał!

Relacje Pauli Łopuckiej i Katarzyny Skrzyneckiej

Na profilach Skrzyneckiej znajduje się wiele wspólnych zdjęć z Paulą. Gwiazda nazywa ją nawet swoją "córeczką". Od razu można zauważyć, że ich relacja jest naprawdę bliska. Internauci piszą nawet o podobieństwie między kobietami, choć nie łączy ich pokrewieństwo.

Na ostatnio dodanym wspólnym zdjęciu widać cała rodzinę - Skrzynecką, Łopuckiego i ich dwie córki. Paula bowiem oprócz rodzonego brata bliźniaka ma także przyrodnią siostrę Alikię Ilię. Córka Katarzyny i Marcina ma dzisiaj już 11 lat i świetną relacją z siostrą.

Życie prywatne Pauli Łopuckiej

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Pauli Łopuckiej. Internauci zachwycają się jej urodą i piszą, że wygląda jak modelka. Aktualnie kobieta jest brunetką, choć po jej zdjęciach widać, że lubi eksperymentować z włosami, bowiem jakiś czas temu była blondynką. Ma również chłopaka, z którym pozuje na kilku fotografiach.

Zobacz również: Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie z córką. 10-latka skradła serca internautów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | Marcin Łopucki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy