Reklama

Reklama

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie z córką. 10-latka skradła serca internautów

Katarzyna Skrzynecka pożegnała wakacyjny wypoczynek w Grecji, gdzie wraz z rodziną szalała przez kilka minionych dni. Chętnie dzieliła się z internautami zdjęciami z wyjazdu, jednak to jedna fotografia najmocniej przyciągnęła wzrok fanów. Chodzi o tą, na której aktorka pozuje wraz z córką. Zachwyt internautów nie ma końca.

Katarzyna Skrzynecka, która jeszcze niedawno szalała na wakacjach w Tanzanii, niedługo później poleciała do Grecji, gdzie podczas ostatnich dni wakacji zażywała błogiego relaksu.

Mimo iż grafik aktorki jest bardzo napięty, gwieździe udaje się znaleźć kilka wolnych chwil dla męża Marcina Łopuckiego oraz córki Alikii. To właśnie 10-latka stała się ulubienicą internautów.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Reklama

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie z córką. "Jak siostry"

Katarzyna Skrzynecka oraz jej mąż szczególnie upodobali sobie słoneczną Grecję, do której systematycznie, wraz z chwilą wolnego czasu, wracają. Tak było i tym razem. Cała rodzina spędziła końcówkę wakacji w południowo-wschodniej Europie.

Gwiazda z chęcią dzieliła się zdjęciami z wyjazdu. Jedno z nich wprawiło internautów w prawdziwe osłupienie. Nie mogli wyjść z podziwu!

Zobacz również: Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Katarzyna Skrzynecka z córką w identycznych stylizacjach

Na jednym z ostatnich zdjęć gwiazda pozuje wraz z córką w identycznych stylizacjach. Internauci nie przeszli obok tej fotografii obojętnie. Zauważyli, że mama z córką wyglądają niemal jak siostry. Co więcej, są pod ogromnym wrażeniem urody 10-latki.

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy