Reklama

Reklama

Paszporty Polityki 2022. Monika Olejnik z odkrytymi ramionami i w cekinach

Wczoraj (17 stycznia) już po raz 30. wręczone zostały Paszporty POLITYKI. To jedne z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród świata kulturalnego. Na uroczystej gali pojawiła się między innymi Monika Olejnik. Dziennikarka na tę okazję założyła wysadzoną cekinami suknię do ziemi. Jak zawsze wyglądała zjawiskowo.

Paszporty POLITYKI rozdane. Kto został wyróżniony?

17 stycznia 2023 roku Paszporty POLITYKI zostały wręczone po raz 30. Wydarzenie swoją obecnością uświetnili nominowani. W Operze Narodowej nie brakowało gwiazd, które współtworzą polską kulturę. W kategorii "Film" zwyciężył Jan Holoubek, reżyser "Wielkiej wody". Paszport w kategorii "Literatura" trafił do Grzegorza Piątka.  W kategorii "Kultura Cyfrowa" nagrodzeni zostali Anna i Jakub Górniccy.  Pozostali laureaci to: Jakub Skrzywanek, Agata Słowak, Anna Sułkowska-Migoń.

Na rozdaniu Paszportów POLITYKI pojawiło się także wiele gwiazd i ludzi ze świata show-biznesu. Wśród zaproszonych znalazła się między innymi Monika Olejnik. Dziennikarka na czerwonym dywanie wyglądała fenomenalnie. Olejnik zdecydował się na kontrowersyjną kreację, odsłaniającą plecy i ramiona.

Reklama

Zobacz również: Jan Holoubek: Reżyser "Wielkiej wody" laureatem Paszportu "Polityki" 2022

Monika Olejnik tę kreację wybrała na Paszporty POLITYKI. Wyglądała pięknie

Monika Olejnik kocha modę i nie boi się odważnych kreacji. Dziennikarka znana jest nie tylko z kontrowersyjnych wypowiedzi, ale także z tego, że uwielbia się wyróżniać. Wiele kobiet uważa 66-latkę za ikonę stylu. Polki inspirują się jej wyborami i powielają połączenia, które pokazuje. Co założyła tym razem?

Jeśli podczas wczorajszej gali wręczana byłaby nagroda także za najlepszą kreację wieczoru, z  pewnością otrzymałaby ją Monika Olejnik. Dziennikarka przyciągnęła wzrok fotoreporterów. Na wydarzeniu pojawiła się z długiej do samej ziemi, lśniącej sukni w kolorze miedzi. Kreacja zachwycała gorsetową górą, jednocześnie odsłaniając smukłe ramiona Olejnik. Gwiazda do wieczorowej sukni dobrała czarną marynarkę. Nakrycie zarzuciła nonszalancko na ramiona.

Zobacz również: Rozdano Paszporty "Polityki". Poznaliśmy laureatów

Oczywiście bardzo istotnym elementem stylizacji Moniki Olejnik były również buty. Dziennikarka tym razem postawiła na wysokie obcasy. Wybrała czarne buty na słupku i znacznej platformie z czerwoną podeszwą.

Monika Olejnik pozostała wierna ulubionej fryzurze. Postawiła na rozpuszczone, proste włosy. Stylizację dopełniła subtelnym makijażem podkreślającym oko.

Zobacz również: Monika Olejnik podziękowała niemieckim piłkarzom. "Danke Deutschland"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik | Paszporty Polityki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy