Patrycja Tuchlińska chwali się swoim luksusowym życiem. Ale bajka!

Patrycja Tuchlińska to ukochana jednego z najbogatszych Polaków, Józefa Wojciechowskiego. Parę dzieli prawie 50 lat różnicy, ale miłość sprawiła, że dziś wspólnie wychowują dziecko. Sama Patrycja Tuchlińska jest celebrytką, a w mediach społecznościowych pokazuje swoje bajeczne życie.

Patrycja Tuchlińska z ukochanym tworzą zgraną parę
Patrycja Tuchlińska z ukochanym tworzą zgraną parę Radosław NAWROCKI / Forum; Radoslaw NAWROCKI / ForumAgencja FORUM

Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego od samego początku budził niemałe kontrowersje. Parę dzieli spora różnica wieku, ale oni nic sobie z tego nie robili i wbrew opiniom złośliwych, tworzyli związek.

Patrycja Tuchlińska jest prywatnie absolwentką inżynierii mechanicznej, a po zakończeniu nauki próbowała swoich sił w modelingu. Pracowała jako fotomodelka, ale to dopiero związek z Wojciechowskim przyniósł jej popularność. Obecnie Patrycję Tuchlińską obserwuje w mediach społecznościowych ponad 50 tys. użytkowników.

Sam Józef Wojciechowski z kolei zajmuje się od lat szeroko pojętym biznesem, głównie z zakresu deweloperki. W 2019 roku pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes.

Luksusowe życie Patrycji Tuchlińskiej. Wszystko zawdzięcza ukochanemu

Patrycja Tuchlińska nie narzeka więc na brak luksusów w życiu. Najlepszym dowodem na to są zdjęcia celebrytki. Najnowszą taką okazją do podglądania bajecznego życia gwiazdki były pierwsze urodziny jej córeczki.

Jak nie trudno się domyślać, były one zorganizowane z rozmachem, a ojciec nie szczędził pieniędzy na wszelkie dekoracje i atrakcje. Nieziemska posiadłość była przyozdobiona balonami, a całość robiła piorunujące wrażenie.

Na profilu Patrycji nie brakuje także zdjęć z zagranicznych wakacji, na jakie nie stać niejednego, przeciętnego Polaka i z bankietów, na których często gości para, a jest to z kolei doskonała okazja dla Patrycji, by pochwalić się kreacjami za niebotyczne sumy.

Zazdrościcie jej takiego życia?

Wojenny klucznik. Dba o pokój pod nieobecność gospodarzy AFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas