Khloe Kardashian z ważnym przesłaniem. Gwiazda zabrała głos

Khloe Kardashian wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Aby wypuścić w świat ważne przesłanie, siostra Kim Kardashian postanowiła opublikować nowe selfie, na którym wygląda niezwykle zalotnie. Fani skupili się nie tylko na tym!

Khloe Kardashian zaskoczyła szczerym wpisem w mediach społecznościowych
Khloe Kardashian zaskoczyła szczerym wpisem w mediach społecznościowych ABC/Ferrari Press/East NewsEast News

Zdjęcie to nie wszystko. Słowa gwiazdy poruszyły fanów

Siostry Kardashian od lat funkcjonując i zdobywając kolejne sukcesy, wiedzą, jak pracować w mediach społecznościowych, by zostać zauważonym.

Gwiazda reality show wyglądała olśniewająco w ciemnoszarym topie, cielistym makijażu i złotych dodatkach. Piękna twarz Khloe zwróciła uwagę internautów, zapewne tak, jak zaplanowała to sama autorka.

W podpisie Khloé podzieliła się słodką wiadomością dla swoich fanów i obserwujących, stwierdzając: "Hej ty!! Tak, Ty, który to czytasz. Mam nadzieję, że wiesz, jak bardzo jesteś kochany i uwielbiany. Mam nadzieję, że wiesz, jak bardzo się liczysz na tym świecie".

Post odbił się szerokim echem wśród fanów, którzy w sekcji komentarzy również odpowiedzieli Khloe swoją miłością i podziwem. Jeden z internautów napisał: "Mam nadzieję, że wiesz również, jak bardzo jesteś uwielbiana i kochana, piękna duszo".

Khloé, wzruszona miłością, jaką otrzymała od fanów, podzieliła się swoją odpowiedzią w komentarzu, stwierdzając:

"Miłość i pozytywne nastawienie w mojej sekcji komentarzy to coś wyjątkowego! Takie słodkie wiadomości mogę zostawić na mojej stronie! Jestem bardzo dumna, że widzę tak wielu z Was jest wspierających i życzliwych w swoich komentarzach".

Trudne chwile Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ma za sobą trudne chwile
Khloe Kardashian ma za sobą trudne chwile Cindy Ord / StringerGetty Images

Choć siostry Kardashian uwielbiają pokazywać swoje bajkowe życie, to nie omijają ich problemy. W zeszłym roku Khloe Kardashian mierzyła się z rozterkami miłosnymi. Rozstała się z partnerem, z którym oczekiwała narodzin dziecka. Pociecha urodzona przez surogatkę przyszła na świat, gdy Khloe i jej były partner nie byli już razem. Powodem rozstania była zdrada mężczyzny.

Khloe sprawdziła się w samodzielnym rodzicielstwie, ale wcześniej mierzyła się także ze zdrowotnymi problemami. Gwiazda przeszła operację usunięcia guza na jej twarzy, który okazał się być czerniakiem.

W jej trudnych doświadczeniach bezcenne okazało się wsparcie nie tylko rodziny, ale i fanów. To powód, dla którego teraz Khloe stara się wspierać także teraz w taki sposób swoich odbiorców.

Met Gala 2022: Kim Kardashian pokazała się na czerwonym dywanie w sukni Marylin Monroe AFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas