Reklama

Reklama

Paulina Holtz motywuje do działania

Paulina Holtz od dziecka obracała się w aktorskim środowisku. Jej mamą jest Joanna Żółkowska. Panie grają wspólnie w serialu „Klan”.

Holtz jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Studiowała też dziennikarstwo, etnologię i antropologię. Na co dzień można oglądać ją na deskach Teatru Powszechnego, z którym jest związana od 2002 roku.

Jednak największą popularność przyniosła Paulinie rola we wspomnianym już serialu "Klan". Aktorka pojawia się w produkcji od pierwszych odcinków. Kiedy otrzymała rolę zbuntowanej Agnieszki, miała 20 lat.

Prywatnie Holtz jest partnerką operatora Michała Nowakowskiego. Para ma dwie córki. Okazuje się, że aktorka prowadzi także konto na Instagramie, na którym bardzo często pojawiają się nowe zdjęcia.

Reklama

Paulina jest weganką i kocha sport, dlatego większość jej postów dotyczy treningów oraz zdrowego stylu życia.

Ostatnio aktorka pochwaliła się efektami trzydniowego detoksu sokowego i pokazała zdjęcia płaskiego brzucha. Przy okazji Holtz zdradziła też, że popiera ruch body positive. "Ja nie dążę do ideału. Uważam, że takie komentarze są nie tylko beznadziejne ale też mega szkodliwe. Nie ma ideału. Jestesmy różne. Jesteśmy piękne w swojej różności. Grube, chude, wysokie, niskie. Wąskie w talii, szerokie w biodrach i na odwrót. Przykro mi, że postrzegasz swoje ciało jako coś co trzeba ciagle poprawiać i do czegoś dążyć. Ja dążę do zdrowia, dobrego samopoczucia i nie bycia oceniającą" (pis. org.) - napisała aktorka.

Naszym zdaniem Paulina wygląda świetnie! Bardzo popieramy też jej podejście do treningów i zdrowego odżywiania.

Zgadzacie się z gwiazdą "Klanu"?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Holtz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy