Reklama

Reklama

Paulina Holtz na niegrzecznym zdjęciu

Paulina Holtz od 21 lat wciela się w postać Agnieszki Lubicz – jednej z głównych bohaterek telenoweli „Klan”.

Holtz pochodzi z aktorskiej rodziny - jej mama, Joanna Żółkowska, również gra we flagowej produkcji Telewizji Polskiej.

Na swoim koncie ma nie tylko role filmowe (m.in. "Ile waży koń trojański" czy "Tytanowa biel"), ale także teatralne. Mogliśmy oglądać ja na deskach Teatru Powszechnego czy Teatru Kamienica.

Ale Holtz od jakiegoś czasu jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka prowadzi zdrowy tryb życia, praktykuje jogę i nagrywa audiobooki.

Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie 26,1 tys. użytkowników i liczba ta stale rośnie. Ostatnio pani Paulina zamieściła tam bardzo śmiałe zdjęcie, na którym... liże sobie ramię. Opatrzyła je następującym podpisem:

Reklama

"Hej dziewczyny, Jest weekend, po 22.... mam pytanie: robicie sobie czasem niegrzeczne zdjęcia? Ręka w górę!... Nie po to, żeby wysłać facetowi a tylko i wyłącznie dla siebie? Bo takie się sobie podobacie. Bo takie chcecie być. Bo nikt wam nie będzie mówił, że macie być porządne. Zdjęcia niekoniecznie do pokazywania komukolwiek. Ale może jednak tak. To zależy. Od was. Róbcie sobie niegrzeczne fotki, jeśli tylko czujecie, że sprawi wam to radość, że lepiej poczujecie się w swojej skórze, na życie albo po prostu tego dnia. Popatrzcie czasem na siebie tak jak chciałybyście, żeby ktoś na was patrzył. Inspirujcie się. Zaszalejcie. Wyrwijcie się ze schematu. Nawet jeśli miałaby to być Wasza słodka tajemnica... pa. TO ZDJĘCIE JEST KOPIĄ ZDJĘCIA, KTÓRE ZNALAZŁAM W INTERNETACH I BAAAARDZO CHCIAŁAM SPRAWDZIĆ CZY NAPRAWDĘ MOŻNA SIĘ POLIZAĆ W RAMIĘ. Można jak widać" (pis. org.).

Fanki zareagowały natychmiast. Część z nich zauważyła nawet podobieństwo Holtz do... Madonny. Inne chwaliły jej odwagę i kreatywność.

A wam podoba się nowa fotka aktorki? My mamy mieszane uczucia...


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Holtz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje