Reklama

Reklama

Paulina Krupińska świetną figurę po ciąży zawdzięcza... spacerom z córką

Paulina Krupińska po urodzeniu dziecka szybko wróciła do formy. Miss Polonia 2012 zapewnia jednak, że nie jest to efekt ćwiczeń ani diety. - Karmię córkę, więc nie mogę się odchudzać - mówi i przekonuje, że jej jedyną aktywnością są spacery z dzieckiem.

Paulina Krupińska, modelka, prezenterka i Miss Polonia 2012, która dzierży tę koronę do dziś, przyznaje, że szybko udało jej się wrócić do figury po urodzeniu dziecka. Krupińska zaprzecza jednak, że do formy sprzed ciąży udało jej się dojść katorżniczymi treningami.

- Ludzie nadinterpretują moje słowa, dopisują różne historie. Prawda jest taka, że teraz nie mam czasu na ćwiczenia. Czekam aż to wszystko naturalnie wróci do normy, nie chcę gdzieś tam oszukiwać tego wszystkiego. Kiedyś kobiety nie były tak napiętnowane i zmuszane do tego, żeby w ciągu dwóch tygodni wrócić do formy po ciąży. Nie chcę tego przyspieszać. Wolę, żeby organizm naturalnie, tak jak 9 miesięcy był w ciąży, tak stopniowo z tego wychodził. Nie będę się katować- mówi Krupińska i dodaje, że zamiast wyciskać siódme poty na siłowni woli ten czas spędzić z dzieckiem.

Reklama

Zatem jak Krupińskiej udało się odzyskać figurę? - Spaceruję z dzieckiem - taka jest moja aktywność fizyczna na razie do tej pory. O dietach też nie ma mowy, dlatego że karmię dziecko, więc nie mogę się odchudzać i mieć restrykcyjnych diet, żeby zrzucać kilogramy, bo nie dostarczałabym dziecku tych wszystkich potrzebnych składników - tłumacz.

Co więcej, Miss Polonia 2012 świetnie odnajduje się w roli mamy i - jak przekonuje - to rola jej życia. - Cieszę się byciem mamą. To dla mnie świetna rola, chyba najważniejsza dotychczasowa w moim życiu. Jak już moje dziecko dorośnie, to dopiero będę wiedziała, jaką byłam mamą. Wtedy będzie mogła mi to powiedzieć i wystawi mi świadectwo. Okaże się, czy będę miała z tym dzieckiem kontakt przez całe życie. Moi rodzice byli najlepszymi rodzicami na świecie. Też staram się być najlepszą mamą dla mojego dziecka - kwituje Krupińska.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje