Paulina z "Rolnika…" podrywa uczestnika innego programu

Nie od dziś wiadomo, że uczestnicy tzw. „programów randkowych” po zakończeniu zdjęć często nawiązują ze sobą kontakt.

Paulina i Łukasz z "Rolnik szuka żony"
Paulina i Łukasz z "Rolnik szuka żony"Interia/ Facebook

Przykładem może być przyjaźń, jaka zrodziła się między Anią Wróbel, Marcinem Wichrowskim i Jackiem Wojciechowskim ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lub ślub Kasi i Dawida z trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" (ona była kandydatką Szymona, a on starał się o rękę Moniki).

Okazuje się, że kontakty nawiązują także single z programów dwóch różnych stacji telewizyjnych. Mowa o Paulinie z piątego (właśnie trwającego) sezonu "Rolnika (...)" oraz Tomaszu z "Wyjdź za mnie" emitowanego przez Polsat.

Tomasz bardzo intensywnie próbował znaleźć dziewczynę w programie - był zainteresowany aż trzema kandydatkami, a jednej z nich nawet się oświadczył! Niestety, z jego starań nic nie wyszło i 39-letni mężczyzna nadal poszukuje miłości.

Paulina zaś zaangażowała się w relację z rolnikiem Łukaszem.

Mężczyzna w przerwie między nagrywaniem kolejnych odcinków utwierdzał ją w przekonaniu, że to ona jest jego wybranką.

Przed kamerami zmienił jednak zdanie i obnosił się z uczuciem do Agaty, której oświadczył się w ostatnim odcinku. Jeśli wierzyć plotkom, para podobno spodziewa się dziecka.

Porzucona przez Łukasza Paulina wytknęła rolnikowi kłamstwa i obłudę. Ich kolejną konfrontację obejrzymy w finale misyjnego show.

Tymczasem atrakcyjna brunetka zainteresowała się właśnie... Tomaszem z "Wyjdź za mnie". Kiedy mężczyzna zamieścił na swoim Instagramie obrazek z podpisem: "Jestem pewnie staroświecki, ale chciałbym wziąć ślub tylko raz. Żadnych zdrad, żadnych rozwodów, po prostu nas dwoje aż do końca", postanowiła zareagować.

W komentarzu napisała: "Twoja przyszła żona będzie cholernie szczęśliwą kobietą". Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że w jednym z InstaStories Tomasz powiedział, że jego ideałem jest brunetka z długimi, prostymi włosami. Czyżby mówił o Paulinie?

Trzymacie kciuki za rozwój tej znajomości?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas