Paweł Małaszyński w pomalowanych paznokciach

Paweł Małaszyński to znany polski aktor oraz wokalista. Z powodzeniem łączy karierę zawodową z życiem rodzinnym.

Paweł Małaszyński to oddany ojciec i mąż
Paweł Małaszyński to oddany ojciec i mążArtur ZawadzkiReporter

Małaszyński porzucił prawo po pierwszym roku studiów, ponieważ uświadomił sobie, że chce być aktorem. Swoje marzenie o karierze aktorskiej zaczął spełniać we wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Debiutował na deskach Teatru Kwadrat w sztuce "Sługa dwóch panów", gdzie zagrał podwójną rolę - Trudaldina i Arlekina.

Natomiast na dużym ekranie pojawił się po raz pierwszy w filmie "Świadek Koronny". Jego grę aktorską mogliśmy podziwiać w takich produkcjach jak "Magda M.", "Katyń", "Belle Epoque" czy "Skrzydlate Świnie". Oprócz tego Małaszyński założył w 2004 r. zespół "Cochise", z którym nagrał trzy płyty.

Małaszyński jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Otrzymał nawet z tego tytułu nagrodę "Viva! Najpiękniejszy" przyznawaną przez czasopismo "Viva". Aktor od 2002 r. jest żonaty z Joanną Chitruszko - choreografką i pedagogiem. Małżeństwo ma dwoje dzieci: 15-letniego syna Jeremiasza i 5-letnią córkę Leę. Paweł jest oddanym ojcem i mężem. Ostatnio udostępnił zdjęcie, na którym prezentował pedicure wykonany przez swoją córkę.

Jeżeli Twoja córka mówi ci, że dziś jesteś księżniczką, to nie mam wyjścia…jestem księżniczką. Ps. dobrze, że nóg nie kazała golić.

Instagramowi obserwatorzy aktora są zachwyceni jego relacją z córką. W komentarzach rozpisywali się o tym, że jest wspaniałym ojcem, a zdjęcie jest urocze. Zobaczcie koniecznie, jak Paweł Małaszyński prezentuje się w pomalowanych paznokciach!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas