Paweł z "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie?

Tegoroczna edycja programu „Rolnik szuka żony” rozczarowała fanów programu. Wiele wskazuje bowiem na to, że szanse na stworzenie szczęśliwego związku mają tylko Marta i Paweł.

Wielu fanów programu "Rolnik szuka żony" uważa, że Paweł jest już po ślubie
Wielu fanów programu "Rolnik szuka żony" uważa, że Paweł jest już po ślubieInteria/ Facebook

Oprócz wspomnianego Pawła wyboru dokonał jeszcze tylko Maciej. Chodzą jednak słuchy, że świetnie wykształcony rolnik związał się z dziennikarką TVP Białystok, a nie kandydatką z programu.

Jedyna rolniczka w tej edycji - Magda niemal od początku nie była zadowolona z zachowania mężczyzn, których zaprosiła na gospodarstwo. Ostatecznie bardzo szybko pożegnała się z przebojowym Mateuszem, a kilka dni później podziękowała Adamowi i Pawłowi.

Panowie złapali w programie świetny kontakt, a dzięki mediom społecznościowym wiemy, że nadal utrzymują ciepłe stosunki.

Ostatnio na instagramowym profilu Mateusza pojawiło się zdjęcie, które dało fanom misyjnego show dużo do myślenia.

Możemy zobaczyć na nim wspomnianego barmana, w towarzystwie Adama oraz dwóch kandydatek Dawida: Agnieszki i Magdaleny. Jednak pierwsze skrzypce na fotografii gra Paweł, ubrany w bardzo elegancki garnitur.

Nic dziwnego, że pojawiły się spekulacje, że zdjęcie może pochodzić ze ślubu Pawła! Pamiętajmy, że od odcinków nagrywanych na gospodarstwie minęło już kilka miesięcy. Fani programu donosili natomiast, że mężczyzna był widywany z tajemniczą blondynką.

Myślicie, że Paweł faktycznie zdecydował się na tak śmiały krok i jest już mężem?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas