Reklama

Reklama

Paweł żegna syna

W życiu Pawła Deląga (l. 38) najważniejsze miejsce zajmuje... Paweł Deląg (l. 16). Zaskoczeni? Syn nie mieszka z aktorem, ale wbrew plotkom Paweł nigdy go nie ukrywał. Tylko w SHOW cała prawda o ich relacji!

Styczniowe popołudnie. Przez warszawski Dworzec Centralny przewijają się tłumy ludzi. Wśród nich uwagę przykuwa aktor Paweł Deląg w towarzystwie młodego mężczyzny.

Reklama

Panowie czekają na pociąg do Krakowa. Gdy podjeżdża, mocno się przytulają. Wzruszająca scena pożegnania przyciąga uwagę podróżnych. Kogo aktor tak czule obejmuje? Owoc pierwszej miłości "Paweł jest najważniejszym człowiekiem w moim życiu", mówi aktor w rozmowie z SHOW. Jego syn, Paweł Deląg junior, urodził się w 1992 roku. Jego mama, aktorka Katarzyna Gajdarska, była wielką miłością Deląga. Poznali się na studiach w szkole teatralnej w Krakowie. Niestety, rok po narodzinach syna się rozstali. Katarzyna została z małym Pawłem w Krakowie.

Jak wyglądają teraz relacje ojca z synem? "Paweł przyjechał do mnie na święta. Ponieważ nie mieszkamy w tym samym mieście, nasz kontakt nie jest tak częsty, jak bym chciał", mówi aktor w rozmowie z SHOW. Deląg przyznaje, że wychowywanie na odległość nie jest łatwe. Ale mimo przeszkód stara się być obecny w życiu Pawła juniora. "Mam bardzo dobry kontakt z synem. To bardzo mądry szesnastolatek. Myśli o zdawaniu na wydział aktorski. Zawsze ma moje pełne poparcie", mówi Paweł senior.

Nie ukrywałem syna!

Deląga boli, że jego relacja z synem bywała obiektem złośliwych plotek. Mówiono, że aktor ukrywa jego istnienie, by kreować swój wizerunek amanta. Że nie zajmował się dzieckiem. "Nigdy nie ukrywałem Pawła. Zawsze podkreślałem, że jestem ojcem", powtarza zirytowany plotkami aktor.

Więcej informacji znajdziesz w magazynie o gwiazdach SHOW!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje