Penélope Cruz w nagiej sesji

Kiedy oglądamy najnowsze zdjęcia Penélope Cruz, trudno nam uwierzyć, że aktorka skończyła w tym roku 43 lata. Nadal zachwyca przepięknym ciałem i emanuje sex appelem.

Penélope Cruz
Penélope CruzEast News

W 2009 roku Penélope zdobyła Oscara za rolę szalonej artystki w filmie Woody’ego Allena pt. "Vicky Cristina Barcelona". W postać jej byłego męża wcielił się Javier Bardem, którego poślubiła zaledwie rok później. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Leo (ur. 2011) i córki Luny (ur. 2013).

Penélope ma na swoim koncie współpracę z takimi sławami reżyserii, jak Pedro Almodóvar, wspomniany Woody Allen czy Rob Marshall. Aktorka trzy razy była nominowana do Złotego Globu, a w 2006 roku zdobyła Złotą Palmę za rolę w filmie "Volver".

Cruz na swoim Instagramie zamieszcza przede wszystkim zdjęcia z planu filmowego i oficjalnych uroczystości filmowych. Ostatnio zaskoczyła jednak fanów fotografiami z odważnej sesji zdjęciowej.

Penélope pozuje na nich w seksownej bieliźnie, a nawet... nago. Musimy przyznać, że Cruz wygląda wspaniale. Sesję docenili natychmiast fani, którzy pytali retorycznie: "Czy można wyglądać lepiej?" i nie szczędzili aktorce komplementów. "Zachwycająca kobieta" lub "Dobry Boże, jesteś perfekcyjna!" - pisali.

Podzielacie ich zdanie?

Wygraj 20 000 złotych!INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas