Reklama

Reklama

Perfekcyjny bob Anny Wintour vs. splash

Kto by się spodziewał, że moda na splash dosięgnie również Annę Wintour. Redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue'a" pozwoliła wylać sobie na głowę kubeł zimnej wody.

Gwiazdy na całym świecie wylewają sobie na głowę wiadra lodowatej wody, nominując kolejne osoby do podjęcia wyzwania. Kto by się spodziewał, że do tego grona dołączy również Anna Wintour. Jednak, kiedy w grę wchodzi szczytny cel, nawet "królowa lodu" świata mody nie boi się podnieść rzuconej rękawicy.

Naczelna biblii mody pokazała się w otoczeniu dzieci, które oblały ją wodą z czerwonych wiader z napisem "Let's do this". Zanim jednak słynny bob Wintour został potraktowany lodowatym prysznicem, nominowała ona do "splash'a" Rogera i Dominika Federera.

Reklama

Splash to wyzwanie polegające na oblaniu się wodą. Po tym następuje reakcja łańcuchowa i osoba, która wykonała zadanie, wskazuje na kolejne osoby, rzucając wyzwanie splash. W Stanach ten trend nazwano ALS Ice Bucket Challenge. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na problem osób cierpiących na stwardnienie zanikowe boczne, ALS. Każdy nominowany ma przelać na konto fundacji 10 dolarów, a jeśli w ciągu doby nie pozwoli się oblać, musi wpłacić na konto nie 10, a 100 dolarów.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy