Reklama

Reklama

Pierwsze zdjęcie Bridget Fondy od 12 lat. Zmieniła się nie do poznania!

Bridget Fonda pochodzi ze słynnej aktorskiej rodziny. Sama także w latach 90. występowała w hollywoodzkich filmach. Jednak dawno temu postanowiła zrezygnować z kariery dla rodziny i zniknęła z show-biznesu. Ostatnio zrobiono jej pierwsze od 12 lat zdjęcie. Jak teraz wygląda dawna gwiazda?

Bridget Fonda. Kim jest?

Brigdet Fonda jest wnuczką Henry'ego, zdobywcy Oscara oraz córką Petera, dwukrotnie nominowanego do tej nagrody. Jej ciotką z kolei jest inna aktorka, Jane Fonda. Bridget także zagrała w latach 90. w kilku filmach, m.in. W "Ojcu chrzestnym III".

W 2002 roku gwiazda niespodziewanie postanowiła zakończyć swoją karierę aktorką i poświęcić się rodzinie. Przez kilka lat jeszcze pojawiała się od czasu do czasu na ważnych wydarzeniach. Ostatnie publiczne zdjęcie, jakie jej zrobiono, pochodzi z 2009 roku.

Bridget Fonda. Jak wygląda?

Ostatnio paparazzi zrobili Bridget Fondzie zdjęcia, podczas gdy wsiadała do auta z 17-letnim synem. Obecnie dawna gwiazda wygląda zupełnie inaczej niż kilkanaście lat temu i zmieniła się nie do poznania. Sporo przytyła, ma siwe włosy i była bez makijażu.

Fotografie szybko obiegły media, pojawiły się m.in. w "Daily Mail". Brytyjski tabloid został jednak skrytykowany za tzw. body shaming. Internauci podkreślają, że Fonda ma prawo wyglądać jak chce, tym bardziej, że nie jest już gwiazdą i ma 58 lat.

Reklama

Czytaj więcej:

Jane Fonda wsparła Polki w "Vogue". Tak aktorka zmieniała się przez lata!

Joanna Koroniewska oskarżona o body shaming. Maciej Dowbor: Zaczynamy sięgać granic absurdu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bridget Fonda | body shaming

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy