Reklama

Reklama

Piotruś Pan dojrzewa

Starsza i bardziej dojrzała życiowo niż jego ostatnie miłości. Czy dzięki Kate Rozz Piotr wreszcie się ustatkuje? Aktor już pomaga ukochanej w opiece nad córeczką...

Piotr Adamczyk (39) zakochał się! Ta informacja zatrzęsła notowaniami na showbiznesowej giełdzie samotnych serc. O nowym romansie przystojnego aktora spekulowano od miesięcy. 24 października plotka okazała się prawdą. Piotr pojawił się na gali Feliksów Warszawskich, czyli prestiżowych nagród teatralnych, w towarzystwie pięknej blondynki. W hallu hotelu Bristolu podekscytowany przedstawiał swoją towarzyszkę. Okazało się, że jest nią Katarzyna Gwizdała, pochodząca z Białegostoku aktorka, znana pod pseudonimem Kate Rozz.

Reklama

Kobieta z przeszłością

Można by pomyśleć, że to kolejna przygoda Adamczyka, który niczym Piotruś Pan, wiecznie ucieka od zobowiązań. Okazuje się, że tym razem sprawy mają się zupełnie inaczej. Piotr jest z kobietą po przejściach, której świat nie ma w sobie nic z pełnej uciech i bajkowych przygód "nibylandii". I pokochał ją z całym bagażem jej doświadczeń. Gwizdała jest starsza od dwóch ostatnich partnerek aktora. Ma 31 lat, a za sobą kilka nieudanych związków. Owocem jednego z nich jest śliczna córeczka Mia.

Supertata?

Obco brzmiący pseudonim Kasi nie jest wyrazem jej pretensjonalności, lecz profesjonalizmu. Dzięki temu pochodząca z Białegostoku dziewczyna mogła czuć się bardziej komfortowo w filmowym środowisku Paryża, gdzie mieszkała kilka lat, próbując szczęścia w zawodzie, czy Nowego Jorku,

gdzie w ubiegłym roku skończyła kurs aktorski w szkole John Strasberg Studios.

Adamczyk stracił głowę nie tylko dla tej pięknej, ambitnej, samotnie wychowującej dziecko kobiety. Oszalał także na punkcie jej córeczki. Już na początku sierpnia cała trójka widywana była w Warszawie. Piotr odbierał Mię z prywatnego przedszkola w Wilanowie... Ktoś zauważył, że kupuje jej zabawki w dziecięcym domu towarowym.

Przyjaciele aktora zdradzili SHOW, że to z powodu dziewczynki aktor postanowił wprowadzić kilka zmian w swoim mieszkaniu. Remontuje je, by Kasia i jej córka dobrze się w nim czuły.

Zaiskrzyło

Adamczyk postanowił pomóc ukochanej w karierze. Aktorka, która gra obecnie w offowym projekcie "Skin Territory" francuskiego reżysera Jeana-Louisa Daniela, chciałaby zaistnieć na polskim rynku. Piotr przedstawia ją znajomym, licząc na to, że z tych spotkań wyjdzie wspólny ciekawy projekt. Kasia zna już właściciela teatru Tomka Karolaka i syna najbogatszego Polaka Sebastiana Kulczyka, jeździła konno z Piotrem Kraśko w Gałkowie. Wszyscy są pod wrażeniem zaangażowania Adamczyka! Przecież dopiero co, w kwietniu tego roku, rozstał się po dwóch latach związku z Anną Czartoryską, bo... nie był gotowy na ślub!

Coś zmieniło się w Piotrusiu Panu w czerwcu podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Tam po raz pierwszy zobaczył Kasię. W pięknej białej sukni stała obok projektanta Macieja Zienia. Zaczęli rozmawiać. Okazało się, że mają wspólne pasje. Obok aktorstwa - sport. Ona skacze konno przez przeszkody. Zdobyła kilka złotych medali na swoim ogierze Legende. On bierze udział w triathlonie (1,9 km pływania, 90 km na rowerze, 21,1 km biegu). Zaiskrzyło... Jej zobowiązania wcale go nie przeraziły. Coś się zmieniło. Piotruś Pan zaczął zmieniać się w mężczyznę.

Iwona Czarnyszewicz

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 7 listopada!

Śródtytuły pochodzą od redakcji INTERIA.PL

Show
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje