Reklama

Reklama

Po przezwisku...

Przydomki sławnych osób nie zawsze im się podobają. Czasem nawet rujnują im życie...

Grażyna Kulczyk

Właścicielka Starego Browaru w Poznaniu zyskała przydomek... "Madame Browary". Ale o ile bohaterka powieści Gustawa Flauberta borykała się z problemami finansowymi, o tyle pani Kulczyk nie może narzekać na brak pieniędzy. Jej fortunę szacuje się na ok. 1,85 mld zł!

Kaja Paschalska

Przezwisko "Czikulinka" wokalistka zawdzięcza swojej piosence "Mała Chinka", w której śpiewa o "małej Czikulince". Utwór był porażką, mówiono nawet, że ten hit zagroził przyjaźni polsko-chińskiej.

Kate Moss

Modelka zawsze była znana z imprezowego stylu życia. W 2005 r. paparazzi przyłapali Kate Moss, jak zażywa kokainę w klubie. Zdjęcia opublikowała angielska gazeta "Daily Mirror", która ochrzciła modelkę mianem "Kokainowej Kate". To przezwisko zrujnowało jej kilka kontraktów reklamowych...

Reklama

Edyta Herbuś

Jej przezwisko "Hania Rozkraczewska" przylgnęło do niej kilka lat temu na obozie tanecznym, kiedy ówczesny trener tancerki Robert Kupisz zastał Edytę śpiącą... w szpagacie! To musiał być ostry trening...

Kasia Cichopek

- W liceum byłam "Big cyc" - opowiadała Kasia w wywiadzie. - Zaczęłam dojrzewać w szóstej klasie szkoły podstawowej. I mój biust już wtedy był pokaźny. Wszyscy się ze mnie naśmiewali. Teraz to jest mój atut!

Na Żywo
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Edyta Herbuś | Kate Moss | Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy