Reklama

"Polski hydraulik" powraca jako model plus size. Ile przytył?

Piotr Paweł Adamski, czyli "polski hydraulik" wiele lat temu zniknął z showbiznesu i postanowił skupić się na karierze finansisty. Teraz jednak zatęsknił za modelingiem i wraca jako model plus size! Ile przytył i jakie są jego plany na przyszłość?

Piotr Paweł Adamski popularność zyskał w 2005 roku, kiedy to wziął udział w sesji zdjęciowej dla Polskiej Organizacji Turystycznej i promował nasz kraj we Francji, wcielając się w rolę "polskiego hydraulika". Za sprawą kampanii model zyskał popularność nie tylko w naszym kraju, ale także poza granicami - pisały o nim np. takie magazyny jak "Daily Telegraph" czy „Financial Times”. 

"Polski hydraulik" postanowił wykorzystać swoje "pięć minut sławy" i wystąpił w drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami" i kolejnych kampaniach reklamowych. W późniejszych latach skupił się jednak na biznesie i został doradcą kredytowym.  

Reklama

Z czasem Piotr Adamski zatęsknił za modelingiem i w 2020 roku wziął udział w kampanii Ministerstwa Zdrowia „Planuję długie życie”. Jak się okazało, nie był to jednorazowy wybryk i dziś "polski hydraulik" spełnia się w roli pierwszego polskiego modela plus size!

Polski hydraulik został modelem plus size. Oto, ile przytył!

Piotr Adamski wystąpił w programie "Dzień dobry TVN" i przyznał, że już od ponad roku działa ponownie w modelingu i planuje podbić nie tylko Polskę, ale cały świat. Tym razem jako model plus size. 

- powiedział. 

Model przyznał, że od czasu słynnej sesji zdjęciowej przytył aż 40 kilogramów, a na zmianę wyglądu wpłynął nie tylko wiek, ale także fakt, że w ostatnich latach wygląd fizyczny nie był mu w żaden sposób potrzebny do zarobkowania. Wcześniej, by wyglądać perfekcyjnie Adamski ćwiczył nawet dwa razy dziennie, dziś też trenuje, ale rzadziej, a jego największą pasją jest sztuka rzucania nożem, lubi także sqasha. 

Od półtora roku Piotr Adamski jest też szczęśliwie zakochany. Jego wybranką jest również modelka i przedsiębiorczyni, Iga Kozłowska. Na Instagramie "polskiego hydraulika" nie brakuje ich wspólnych zdjęć i filmików, np. z egzotycznych wakacji. 

Co myślicie o nowym wyglądzie Piotra Adamskiego. Ma szansę na światową karierę?

Zobacz również:

Ślub Karoliny Pisarek nieważny? Przysięgi nie odebrał urzędnik ani ksiądz! INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy