Reklama

​Powstaje serial o słynnej seks-taśmie Pameli Anderson i Tommy’ego Lee

Platforma streamingowa Hulu przygotowuje miniserial, który pokaże kulisy burzliwego związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee. Fabuła produkcji skupić się ma na słynnej kradzieży seks-taśmy pary, której przed laty dokonał jeden z ich pracowników. Główne role zagrają Lily James i Sebastian Stan, a na ekranie partnerować im będzie Seth Rogen.

W niedalekiej przyszłości pojawi się kolejna intrygująca produkcja z udziałem Lily James. Gwiazdę takich filmów jak "Baby Driver", "Mamma Mia! Here We Go Again" czy "Rebecca" zobaczymy niedługo w miniserialu szykowanym przez platformę Hulu. Projekt o roboczym tytule "Pam & Tommy" przedstawi od kulis burzliwy związek gwiazdy "Słonecznego patrolu" i perkusisty Tommy’ego Lee, którzy w 1995 roku pobrali się po zaledwie czterech dniach znajomości. W latach 90. uchodzili za jedną z najbardziej kontrowersyjnych par amerykańskiego show-biznesu, a skandale z ich udziałem były chętnie omawiane przez znakomitą większość tabloidów. Zanim ich medialny związek na dobre się rozpadł, Anderson dwukrotnie wnosiła pozew o rozwód. Ostateczne rozstanie nastąpiło w lutym 1998 roku.

Reklama

Fabuła nadchodzącej serii skupi się na bodaj największym skandalu ostatniej dekady XX wieku, jakim był wyciek seks-taśmy Pameli i Tommy'ego. Kradzieży filmu z zapisem ich miłosnych igraszek z miesiąca miodowego dokonał jeden z pracowników gwiazdorskiej pary. Nagranie natychmiast wylądowało w sieci, błyskawicznie stając się hitem - znalazło się wówczas na pierwszym miejscu w rankingu najpopularniejszych wideo dla dorosłych. Aktorka pozwała firmę, która je rozprowadzała.

"Nigdy tego nie oglądałam. Nie zarobiłam na tym ani jednego dolara. To była skradziona własność. Byłam wtedy w siódmym miesiącu ciąży i bałam się, że stres wpłynie negatywnie na przebieg ciąży, dlatego stwierdziłam, że więcej nie pójdę do sądu. Miałam dość rozmów z tymi dziwnymi, napalonymi prawnikami. Nie chcę już więcej rozmawiać o mojej pochwie ani seksie" - wyznała, goszcząc w programie "Watch What Happens Live" w 2015 roku. Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów Anderson zaznaczyła, że tak naprawdę nie była to seks-taśma, ale "kompilacja nagrań z wakacji, na których wraz z mężem byli nadzy".

Lily James, która wcieli się w gwiazdę "Słonecznego patrolu" na ekranie partnerować będzie Sebastian Stan, znany z serialu "Plotkara" oraz filmów "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" i "Pakt milczenia". Mężczyznę, który wykradł słynne nagranie sportretuje zaś Seth Rogen. Będzie on zarazem pełnił obowiązki producenta serialu. Zdjęcia do ośmioodcinkowej serii mają ruszyć wiosną przyszłego roku.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy