Reklama

Reklama

Pozwalają im na wszystko!

Życie w Hollywood naprawdę jest usłane różami. Amerykańskie supermamy spełniają każdy kaprys swoich pociech. Za oceanem nazywają to bezstresowym wychowaniem...

5. Katie daje się terroryzować małej złośnicy

Jeśli Katie Holmes (33) wygra batalię z Tomem Cruise'em (50) o wyłączną opiekę nad córeczką Suri (6), czeka ją niełatwe zadanie... poskromienia małej złośnicy. Bezstresowe wychowanie małej (zgodne z zaleceniami scjentologów) coraz bardziej daje się mamie we znaki. Nie ma dnia, by w internecie nie ukazały się zdjęcia awanturującej się dziewczynki. Ostatnio Suri urządziła matce piekło w sklepie, gdy okazało się, że Katie zamierza kupić jej tylko jedną zabawkę. "Moja córka lubi stawiać na swoim", skwitowała sprawę Katie. I uległa, kupując małej aż pięć pluszaków.

Reklama

4. Mama Kardashianek uważa, że czternastolatka może uprawiać seks

Oto najsłynniejsza rodzina show-biznesu. I zdaniem wielu, najbardziej dysfunkcyjna. Dość powiedzieć, że ich "kariera" zaczęła się od opublikowania seks taśmy jednej z córek. W reality show rodzina Kardashianów pokazuje każdy aspekt swego życia. Widzimy ich kłótnie, łzy i gorące randki. Ostatnio Kim (31) wyznała, że straciła cnotę w wieku 14 lat, w dodatku za pozwoleniem mamy! Strach pomyśleć, na co pani Kardashian pozwala 16-letniej Kendall i 13-letniej Kylie...

3. Gwen kupuje synom niebezpieczne zabawki

Gwen Stefani (42) uchodzi za wzorową matkę. Ale i jej zdarzają się wpadki. Bywa, że piosenkarka zabiera synów Kingstona (6) i Zumę (3) na wieczorne pokazy mody i inne branżowe imprezy. Pozwala im też bawić się zabawkami przeznaczonymi dla znacznie starszych chłopców... Kilka dni temu w Ameryce zawrzało, gdy w mediach ukazały się zdjęcia, na których jej starszy syn siedzi za kierownicą samochodu!

2. Cyrusowie wychowują rozwydrzone lolitki

Tish (44) i Billy Ray (50) Cyrusowie słyną z liberalnych metod wychowawczych. Gdy ich starsza córka Miley (19) była nastolatką, pozwalali jej dosłownie na wszystko. Teraz identycznie postępują w stosunku do jej młodszej siostry Noah (11). Dziewczynka farbuje włosy, nosi bieliznę optycznie powiększającą biust i wrzuca odważne zdjęcia na Facebooka. I za wszelką cenę chce zostać gwiazdą. Bywa ze starszą siostrą na imprezach, gdzie fotografowana przez paparazzich przybiera śmiałe pozy. Aż chce się zaśpiewać: "Noah, Noah co z ciebie wyrośnie?".

1. Cindy zgodziła się, by dziesięciolatka została modelką

Ostatnio Cindy Crawford (46) zaszokowała dziennikarzy stwierdzeniem: "Patrzę na moją córkę i myślę: »Masz moją dawną skórę i chcę ją z powrotem! Masz moje dawne nogi i chcę je z powrotem! Masz moje dawne włosy i chcę je z powrotem«. Ona jest po prostu coraz bardziej i bardziej piękna". Faktycznie, córka Cindy, Kaia Garber (11), wygląda jak matka w czasach młodości. Dlatego mimo młodego wieku już jest zasypywana propozycjami zawodowymi. W styczniu zadebiutowała w roli modelki. Została twarzą kampanii domu mody Versace. Środowisko modowe wróży jej spektakularną karierę, a Cindy zachwyca się: "Mam tak wiele wspomnień z czasów, gdy pracowałam jako modelka. To niesamowite przeżycie być teraz na planie zdjęciowym z córką i przyglądać się, jak radzi sobie przed obiektywem".

SHOW 15/2012


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy