Reklama

Reklama

Przełom w związku Marty i Maćka ze "Ślubu od..."? Mężowi szkoda było wyjazdu żony

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wielkimi krokami zbliża się do końca. Już niedługo uczestnicy podejmą decyzją, czy chcą dalej być w małżeństwie po programie. Choć Marta i Maciek często kłócili się, to w ostatnim odcinku nastąpił przełom w ich relacji.

Obecna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi równie wielkie emocje co poprzednie. Uczestnicy są barwni i nie wszyscy się ze sobą dogadują. Widzowie mają swoje sympatie i próbują odgadnąć, komu udało się utrzymać małżeństwo po programie. 

Rozejm w związku Marty i Maćka ze ŚOPW

Ich zdaniem duże szanse mają na to Marta i Patryk, a Justynie i Przemkowi ma się to nie udać, głównie przez kobietę, która jest mocno krytykowana za swoje zachowanie. Z kolei jeśli chodzi o parę Marty i Maćka, to wydaje się, że oni sami dawno już nie wierzą w powodzenie ich związku.

W ostatnim odcinku małżeństwo poprawiło nieco swoje relacje po wcześniejszych kłótniach. Marta wciąż przebywa u Macieja w Szczecinie. Kobieta stwierdziła nawet, że sytuacja mogłaby wyglądać inaczej, gdyby mąż od początku był taki jak obecnie.

Reklama

Maciek natomiast wyznał, że zrobiło mu się nawet przykro z powodu wyjazdu żony. To wszystko jednak nie oznacza, że ten związek ma jakieś szanse na przetrwanie. Para stwierdziła bowiem po szczerej rozmowie: "Koniec oszukiwania się. Nie iskrzy".

Zobacz również: Sandra Kubicka opowiedziała o bolesnych rozstaniach. "Myślałam, że umrę z rozpaczy"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy