Sandra Kubicka opowiedziała o bolesnych rozstaniach. "Myślałam, że umrę z rozpaczy"

Życie uczuciowe Sandry Kubickiej jak do tej pory miewało sporo zawirowań. 27-letnia modelka była już kilkukrotnie zaręczona, jednak wszystkie dotychczasowe relacje z mężczyznami okazały się być nietrafione. Dziś zakochana Kubicka, u boku muzyka z „Afromental” wydaje się być naprawdę szczęśliwa. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła sporo szczegółów na temat wcześniejszych związków.

Sandra Kubicka opowiedziała ostatnio o swoim burzliwym życiu uczuciowym
Sandra Kubicka opowiedziała ostatnio o swoim burzliwym życiu uczuciowymAdam JankowskiEast News

Sandra Kubicka to znana polska modelka i celebrytka, która sporą część swojego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Tam też prężnie rozwijała swoją karierę modelki - ma na koncie wiele sesji zdjęciowych dla znanych magazynów. Współpracuje także z prestiżowymi markami, a niedawno została właścicielką firmy, zajmującej się m.in. produkcją suplementów diety o nazwie Sandra’s Fit.

Zdjęcia Kubickiej widniały już między innymi na okładkach amerykańskiego "Playboya" czy czasopisma "Treats!". "Maxim" natomiast umieścił polską modelkę na liście "100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki". Mimo wyśnionego życia w USA, Kubicka zatęskniła za ojczyzną i po wielu latach zdecydowała się opuścić słoneczne Miami. Najprawdopodobniej, do podjęcia takiej decyzji skłoniły modelkę również zerwane zaręczyny z Kaio Alevesem, którego miała poślubić w lipcu 2020 roku. Rok wcześniej natomiast przeżyła równie bolesne rozstanie z Cedrikiem Gervaisem.

Wszystko wskazuje na to, że zła passa opuściła Kubicką, bowiem od roku jest zakochana ze wzajemnością w jednym z członków zespołu "Afromental" - Aleksandrem Milwiw-Baronem. Związek jaki przedstawiają w sieci wydaje się być bardzo poważny i udany. Co najważniejsze - oboje są szczęśliwi.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron są parą od ponad roku. Jak widać, jest im ze sobą wspaniale
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron są parą od ponad roku. Jak widać, jest im ze sobą wspanialeEast News

Kubicka opowiedziała szczerze o bolesnych rozstaniach

Kubicka systematycznie prowadzi konto w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją obecnie 662 tys. fanów, z którymi jest w stałym kontakcie. Ostatnio w ramach Q&A na InstaStory, zapytana o swoje poprzednie związki, Kubicka postanowiła nieco się otworzyć i zdradzić kilka szczegółów dotyczących jej nieudanych relacji z mężczyznami.

Jedna z internautek wykorzystała okazję i zapytała Sandrę jak pozbierała się po najgorszym rozstaniu w jej życiu. Modelka w obszernej odpowiedzi wyjawiła, że czas ten wspomina jako piekło, a były partner notorycznie ją zdradzał.

Pierwsze zerwane zaręczyny były przez jego liczne zdrady i kłamstwa. To było jak z filmu. Dzień przed którym oddałam pierścionek widziałam go jak wychodził ze sklepu ze swoją nową dziewczyną, a gdy wrócił do domu kłamał mi w żywe oczy, że to nie był on. 3 dni później przedstawił ją światu jako nową dziewczynę, gdy moje rzeczy jeszcze wisiały w szafie. To było ciężkie rozstanie, bo oprócz pękniętego serca musiałam się również liczyć z zażenowaniem oraz wstydem, który dziś wiem, że to nie ja powinnam czuć, ale on jako mężczyzna. To był bardzo trudny okres dla mnie, myślałam, że umrę z rozpaczy, gdy ludzie mi mówili, że czas leczy rany nie chciałam słuchać. Dziś wiem, że czas to najlepszy przyjaciel.
napisała Kubicka na InstaStory

Następnie Kubicka wyjaśniła kto najbardziej pomógł jej dojść do siebie i wydostać się z emocjonalnego dołka:

Ja gdy oddałam pierścionek poleciałam prosto do pracy. W pracy jestem absolutną profesjonalistką, więc wiedziałam, że nie mogę sobie pozwolić na łzy, klienci i agencja na mnie liczą, więc skupiłam się na pracy. Wracałam do domu i wyłam. Oczywiście przeszłam przez etap "nachlać się w klubie do upadłego" i to było takie głupie uciekanie od smutku, który i tak był we mnie. Zaczęłam czuć się lepiej, gdy pozwoliłam moim bliskim aby się mną zaopiekowali. (...) najlepsze co działało to WYGADANIE SIĘ. Wyrzucenie tych emocji, a nie udawanie, że ich nie ma. (...) Potem zrobiłam coś totalnie szalonego z moim przyjacielem i polecieliśmy do kraju, w którym nigdy nie byliśmy, gdzie nikt nie mówił po angielsku i polecieliśmy się "zgubić" i wtedy odrodziłam się na nowo.
dodała

Modelka napisała też, że jej zdaniem przyjaźń po rozstaniu nie jest możliwa. Zapomnieć o danej osobie według niej można tylko i wyłącznie przez zupełne zerwanie kontaktów:

- U mnie działało przy dwóch rozstaniach to samo... usunęłam wszystko z telefonu, wyrzuciłam rzeczy, które mi przypominały o nim, pożegnałam. Nie wierzę w "zostańmy przyjaciółmi", według mnie to jest inaczej nazywane "nie jestem jeszcze gotowa emocjonalnie puścić Cię wolno, więc zrobię z Ciebie przyjaciela". Uwierzcie mi, że w takich sytuacjach jedna strona z reguły nie mówi 100% prawdy i jakieś emocje zostają. Takie sytuacje wychodzą ze strachu przed stratą lub byciem samotnym.

Modelka wyjawiła również, czy utrzymuje kontakt ze swoim poprzednim narzeczonym, Kaio Alevesem:

Z szacunku do Alka nie utrzymuje kontaktu z moimi byłymi partnerami.
napisała Kubicka
Kubicka z byłym partnerem - Kaio Alves Goncalves
Kubicka z byłym partnerem - Kaio Alves GoncalvesAdam JankowskiEast News

Kubicka na zabój zakochana w Baronie

Sandra Kubicka w mediach społecznościowych niejednokrotnie zaznaczała, że jej związek z Baronem różni się od poprzednich i w chwili obecnej jest naprawdę szczęśliwa. Niedawno nawet udostępniła filmik, który jest na to dowodem. Ostatnio udało jej się bowiem wtargnąć za kulisy programu "The Voice of Poland", by przywitać się z ukochanym. Moment, gdy trzymali się w objęciach uchwycono na nagraniu, a sama Kubicka przyznała, że gdy go potem obejrzała, rozpłakała się ze szczęścia.

Miejmy nadzieję, że związek ten przetrwa wszelkie przeciwności, a para doczeka się upragnionego potomstwa.

„Polacy za granicą”: Kiedyś było tu lotnisko wojskowe… Dzisiaj jest tutaj ponad 2 miliony litrów winaPolsat Play
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas