Przerażająca talia Khloe Kardashian

Młodsza siostra Kim od ponad roku pracuje nad wyszczupleniem talii, a efekty tej pracy są oszałamiające!

31-letnia Khloe Kardashian, która zawsze była trochę większa i wyższa od sióstr Kim i Kourtney, postanowiła zabłysnąć własnym blaskiem, czyli doprowadzić swoje ciało do takiego stanu, w którym będzie zwracało uwagę wszystkich. I trzeba przyznać, że ten cel już chyba prawie osiągnęła!

Reklama

Zachodzi jednak obawa, że trend na coraz węższe talie Khloe traktuje nieco zbyt poważnie. Niektórzy lekarze twierdzą, że zbyt wiele ćwiczeń skoncentrowanych na tej części ciała w połączeniu z noszeniem ciasnego gorsetu, może nawet powodować uszkodzenia organów wewnętrznych! Khloe jednak uparcie twierdzi, że takie ściskanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a jak ma pomóc, to czemu z niego rezygnować?

Celebrytka otwarcie przyznaje się, że ćwiczenia na siłowni stały się już jej obsesją, a "wspomaganie" przy użyciu gorsetu to tylko dodatek, który ma pomóc w osiągnięciu niesamowitych efektów. I właśnie zdjęcie w takim gorsecie, które wrzuciła na swojego Instagrama, wywołało prawdziwą burzę... My też mamy wątpliwości czy to wygląda cudownie, czy też może przerażająco?
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje