Reklama

Reklama

Qczaj pokazał swoje mieszkanie

Daniel Józef Kuczaj, znany jako „Qczaj”, jest nazywany najzabawniejszym trenerem w Polsce. Na ten tytuł zasłużył sobie niekonwencjonalnymi treningami.

Jeszcze rok temu nikt nie słyszał o charyzmatycznym góralu. Wszystko zmieniło się, gdy Qczaj pojawił się w "Pytaniu na śniadanie". Podbił nie tylko serce Marzeny Rogalskiej, ale także wielu telewidzów.

Zanim Daniel został trenerem, imał się różnych zajęć. Na deskach Teatru Buffo zagrał Benvolia w "Romeo i Julii". Pracował też jako fryzjer gwiazd.

Dziś natomiast prowadzi treningi, na które trzeba zapisywać się kilka miesięcy wcześniej. Jest stałym gościem programów śniadaniowych, a ostatnio pojawił się nawet w "Top Model".

Reklama

Nic dziwnego, że Ula Chincz postanowiła odwiedzić mieszkanie Qczaja z kamerą. Kilka zdjęć loftu zamieściła na swoim Instagramie stacja TVN Style.

Okazuje się, że Daniel lubi nowoczesne wnętrza, w których dominują naturalne drewno, cegły i metal. Naszym zdaniem mieszkanie jest utrzymane w trendach, ale jednocześnie przytulne. 

A wy co o nim myślicie? By zobaczyć kolejne zdjęcia, należy wcisnąć "strzałkę".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Qczaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje