Reklama

Reklama

Qczaj udostępnił nagranie z Kamilem Durczokiem

Śmierć Kamila Durczoka wywołała lawinę komentarzy. Od kilku dni dziennikarza wspominają nie tylko osoby z branży medialnej, ale również gwiazdy i celebryci. Wśród nich jest Daniel Qczaj – trener i motywator, który na swoim instagramowym profilu podzielił się archiwalnym nagraniem, w którym występuje Kamil Durczok.

Kamil Durczok zmarł we wtorek, 16 listopada. Bezpośrednią przyczyną śmierci było nagłe zatrzymanie krążenia, które nastąpiło w wyniku zaostrzenia się przewlekłej choroby. Pogrzeb jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy odbył się trzy dni później - w piątek, 19 listopada. Kamil Durczok spoczął na cmentarzu w Katowicach, a na uroczystości pojawiła się rodzina i przyjaciele dziennikarza.

Gwiazdy wspominają Kamila Durczoka

Mimo że od śmierci Kamila Durczoka minęło już kilka dni, osoby ze świata mediów i show biznesu wciąż dzielą się wspomnieniami o dziennikarzu. Niedawno głos zabrał Daniel Qczaj - znany trener wyznał, że Kamil Durczok miał spory wpływ na jego karierę. Jak wyznał w rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, to właśnie Durczok zorganizował jego pierwszy trening na stadionie w Chorzowie.

Reklama

"Te słowa, które mi powiedział, dodały mi w tamtym momencie skrzydeł. Zamierzam wrzucić to nagranie. Nie chciałem w dzień, kiedy wszyscy wrzucali jakieś wspomnienia z nim, bo też nie mam potrzeby wyciągania tego. Natomiast ma to dla mnie jakieś znaczenie sentymentalne i na pewno się tym podzielę" - wyznał Qczaj.

Qczaj opublikował nagranie z Kamilem Durczokiem

Rzeczywiście, niedługo później, w instagramowej relacji Qczaja pojawiło się archiwalne nagranie krótkiego dialogu, zarejestrowanego na stadionie w Chorzowie.

 "Proszę państwa, Kamil Durczok" - przedstawił dziennikarza trener.

" Nie wiem... czy gwarą? Mam godać, czy mam mówić" - upewnił się pochodzący ze Śląska dziennikarz.

 "Co byś chciał powiedzieć do moich bab i do moich chłopów"? - spytał Qczaj.  

"Teraz szykujcie się na godzinę takiego wysiłku i takiej jazdy, że... Jedziemy z tym rzyciem" - odpowiedział dziennikarz (#jedziemyztymrzyciem to hashtag używany przez trenera i jego podopiecznych. Słowo "rzyć" w śląskiej gwarze oznacza pośladki).

Choć filmik ma optymistyczny charakter, w aktualnym kontekście staje się wyjątkowo wzruszający. Tym bardziej, że Qczaj opatrzył wideo komentarzem: "... rok 2018, totalny początek mojej kariery, Kamil zorganizował mój pierwszy trening na Stadionie Śląskim w Chorzowie i dodał wiary w moje nieopierzone skrzydła. Spoczywaj w pokoju Kamil" - czytamy w jego relacji. Zobacz również:

Kamil Durczok zostanie pochowany w Katowicach. Śląsk nazywał swoim domem

Co się stanie z psem Kamila Durczoka? Są dobre wieści 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok | qczaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje