Reklama

Reklama

Quentin Tarantino zostawił odcisk swoich stóp z napisem 'f**k you' przed Teatrem Chińskim Graumana w

52-letni reżyser, który znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, zostawił odcisk swoich stóp przed słynnym kinem w Los Angeles, jednak zaskoczył swoich fanów tym, że na podeszwach jego butów widniał niecenzuralny napis.

Nie wiadomo jeszcze, czy kino wyrazi zgodę na pozostawienie takiego odcisku, czy niecenzuralne wyrażenie będzie musiało zostać zatuszowane.

Legendarny reżyser, który znany jest z takich filmów jak "Pulp Fiction", "Wściekłe psy" i "Django", ma ostatnio dobrą passę, ponieważ w zeszłym miesiącu otrzymał własną gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Sławy.

Podczas ceremonii, która odbyła się 21 grudnia 2015 roku swoją gwiazdę otrzymali również aktorzy znani z jego najnowszego filmu pt. "Nienawistna ósemka" m.in. jego wieloletni przyjaciel i współpracownik Samuel L. Jackson.

Reklama

Na Hollywoodzkiej Alei Sławy znajdują się nazwiska największych gwiazd w historii przemysłu rozrywkowego, w tym aktorów, muzyków, reżyserów i producentów.

Tarantino jest uznawany za jedną z najbardziej wpływowych osobistości współczesnej kultury popularnej i mówi się, że najnowszy film "Nienawistna ósemka" jest jednym z jego najbardziej ambitnych projektów.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama