Radosław Majdan nadal zakochany w Małgosi? Opublikował romantyczne zdjęcie

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan nadal są w sobie zakochani. Jedna z najsłynniejszych polskich "power couple" często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych, by pochwalić się swoim pięknym związkiem. Tym razem Radosław Majdan zdecydował się pokazać niezwykle poruszające zdjęcie.

Małgorzata i Radosław Majdanowie wciąż są w sobie zakochani
Małgorzata i Radosław Majdanowie wciąż są w sobie zakochaniVIPHOTOEast News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Małżonkowie często ujawniają kulisy swojego związku w mediach społecznościowych, gdzie pokazują zdjęcia z rozmaitych okoliczności. Czasem są to lżejsze okazje, kiedy na przykład chwalą się przebraniami na Halloween, a czasem zabierają głos w dużo poważniejszych sprawach społecznych. Czasem jednak Majdanowie pokazują po prostu momenty ze swojego wspólnego życia. Tak było właśnie teraz.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan okazują sobie czułość

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali tym razem przyłapani przez fotografa na okazywaniu sobie ujmującej czułości. Były reprezentant Polski opublikował na Instagramie zdjęcie jak całuje swoją ukochaną. 

"Moje"

- napisał Radosław Majdan pod zdjęciem i dodał do opisu emotikony z serduszkiem i buziaczkami.

Fani są zachwyceni. Kibicują parze!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają wielu fanów - i nic dziwnego! Ta polska "power couple" potrafi ująć i chwycić za serce właśnie takimi spontanicznymi gestami. Również pod tym zdjęciem obsypali Majdanów komplementami i wyrazami wsparcia:

Piękna ta Wasza miłość, aż miło popatrzeć
Tak trzymać. Gosia to fajna babka
Pasujecie do siebie jak nikt
Emil Stępień szczerze o DodzieINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas