Kasia Sochacka wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest artystka?

30 listopada 2021 roku swoją premierę miał odcinek programu Kuby Wojewódzkiego, w którym gośćmi byli Kasia Sochacka i raper Sobel. Dobór gości nie był pewnie przypadkowy, bo oboje świetnie radzą sobie w duetach. Sobel nagrał przebój "Cześć, jak się masz" z wokalistką Sanah, a Sochacka wylansowała z Kortezem hit "Wiśnia". Kim jest wokalistka, która skradła serca fanów wyjątkową wrażliwością?

Kasia Sochacka zdobywa serca fanów swoją wyjątkową wrażliwością
Kasia Sochacka zdobywa serca fanów swoją wyjątkową wrażliwością Karol MakuratReporter

Kasia Sochacka dała się poznać słuchaczom w programie "Mam Talent" w 2010 roku, gdzie zakwalifikowała się do finału. Cztery lata później wzięła udział w programie "Must be the music", gdzie dotarła do półfinału i wylansowała swój autorski przebój "Drzazga". Te sukcesy pozwoliły jej dać się poznać fanom w całej Polsce, którzy docenili jej talent i wyjątkową wrażliwość. Jak się okazało, był to dopiero początek jej muzycznej drogi.

Kim jest Kasia Sochacka? Fani kochają ją za wyjątkową wrażliwość

Kasia Sochacka pochodzi z Pradeł, w gminie Kroczyce, gdzie od najmłodszych lat śpiewała i żyła muzyką. Jeszcze mieszkając w domu rodzinnym udzielała się w Zespole Pieśni i Tańca "Ziemia Kroczycka", którym opiekowała się jej mama i dobrze znana była mieszkańcom sąsiednich miejscowości.

Po sukcesach w programach "Mam talent" i "Must be the music" wokalistka mocno skupiła się na tworzeniu autorskiej muzyki i już w 2017 roku jej utwór "Trochę tu pusto" został wykorzystany jako zapowiedź serialu obyczajowego telewizji Polsat "Zawsze warto". W 2019 roku Sochacka wydała swoją pierwszą Epkę "Wiśnia", a serca fanów zdobył jej duet z Kortezem. W marcu 2021 roku ukazał się jej debiutancki album "Ciche dni".

Kasia Sochacka wydała właśnie drugą Epkę "Ministory" i promuje ją utworem "Niebo było różowe". Choć jej utwory przepełnione są często tęsknotą i smutkiem, to wokalistka jest szczęśliwą żoną i odważnie spełnia marzenia. Lubicie jej twórczość?

Emil Stępień szczerze o DodzieINTERIA.PL

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}