Reklama

Reklama

Meghan Markle skłamała w sądzie? Grozi jej za to więzienie?

Meghan Markle wciąż nie daje rodzinie królewskiej zapomnieć o sobie. Tym razem media rozpisują się na temat tego, że Meghan Markle może pójść do więzienia! Wszystko za sprawą jej krzywoprzysięstwa przed sądem.

Meghan Markle skłamała składając zeznania

Meghan Markle i książę Harry na początku 2021 roku wygrali proces sądowy przeciwko tabloidowi "Mail on Sunday", który opublikował korespondencję Meghan z jej ojcem - Thomasem Markle.

Mogłoby się wydawać, że to koniec batalii sądowej i Meghan może cieszyć się wygraną w procesie, ale nic bardziej mylnego. 

Okazuje się, że w sądzie powołano kolejnego świadka w sprawie. Jest to były przyjaciel Meghan, który zeznał na jej niekorzyść. Zdaniem Jasona Knaufa Meghan miała napisać ręcznie list do ojca z myślą o jego publikacji w mediach. 

Przy okazji powiedział on, że Meghan wraz z Harrym pomagali przy tworzeniu biografii o nich "Finding Freedom". Tutaj zaczyna się problem, bo Meghan we wcześniejszych zeznaniach twierdziła, że nie miała wraz z mężem wglądu w proces tworzenia książki. 

Jest to spory problem, bo za krzywoprzysięstwo w Wielkiej Brytanii grozi do 7 lat pozbawienia wolności. Meghan doskonale zdaje sobie z tego sprawę i od razu odpowiedziała na tę sytuację oświadczeniem: 

"Przepraszam sąd za to, że nie pamiętałam wtedy tych rozmów. Absolutnie nie miałam zamiaru wprowadzać w błąd pozwanego ani sądu" - oświadczyła Meghan Markle. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Barbara Kurdej-Szatan straci sporo pieniędzy przez skandal! Podano kwotę

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie Boże Narodzenie! Wstrząsające słowa

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje